EFSAD’da 14 Şubat Cuma -Özge ve Alper Meranezlioğlu Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşi


EFSAD’ın 14 Şubat Cuma günü konuğu uzun yıllar EFSAD’ın yönetiminde yer alan Alper MERANEZLİOĞLU ve eşi Özge ÖZER MERANEZLİOĞLU. Fotoğrafçı çift bizlerle uzakdoğunun üç ülkesi Tayland, Kamboçya ve Vietnam’a yapmış oldukları gezide çektikleri fotoğraf karelerini  paylaşacaklar.

 

Fotoğraf gösterilerimiz ücretsiz olup katılım için üyelik şartı aranmamaktadır. Tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

 

14 Şubat 2020 Cuma 19.00

Yer: Özdilek Sanat Merkezi 

 

Özge ÖZER MERANEZLİOĞLU Kimdir?

Özge Özer Meranezlioğlu Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-İş öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra eğitim programları ve öğretim alanında yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Özge Özer Meranezlioğlu’nun fotoğraf sanatıyla tanışması lisans eğitimi sırasında olmuştur. Fotoğraf ve seramik sanatıyla ilgilenen Özge Özer Meranezlioğlu aynı zamanda farklı kültürler tanıyarak o kültürleri çalışmalarında yansıtmayı amaç edinmiştir. Çeşitli fotoğraf ve seramik sergilerinde çalışmalarını sergilemiştir.

 

Alper MERANEZLİOĞLU Kimdir?

2004 yılında fotoğrafa başlayan Alper Meranezlioğlu 2008-2018 yıllarında EFSAD yönetiminde yer almış.2014 yılında özel sektörden emekli olmasının ardından hayalindeki ülkelere yolculuklara ağırlık vermiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Previous EFSAD Film Atölyesi Başlıyor
Next EFSAD'da 22 Şubat Cumartesi - EFSAD SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ SERGİSİ

Yorum Yok

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir