EFSAD’da 23 Mart Cuma – Nuray APARI Fotoğraf Gösterisi


Sadece kadın fotoğrafçılara yer vereceğimiz Mart ayı etkinliklerimize Nuray APARI ile devam ediyoruz. Ulusal ve uluslar arası bir çok yarışmada ödül ve dereceleri bulunan APARI  fotoğraflarında insan ve çevre ilişkisini başarıyla işliyor. APARI bizlerle “İran – Bijar Aşura Matemi”,    “Çin – Xiapu & Guilin İzlenimlerim” ve  “Kunduracılar” isimli 3 gösteri paylaşacak.

 

Fotoğraf gösterilerimizin tamamı ücretsiz olup katılım için üyelik şartı aranmamaktadır.Tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

23 Mart Cuma 19:00
Özdilek Sanat Merkezi (Kanatlı AVM Arkası)

 

Nuray APARI Kimdir?

 

1982 yılında Siirt’te doğdu. Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunudur. Finans sektöründe sistem analisti olarak çalışmaktadır.

Amatör çekimlerden profesyonelliğe geçişin ilk adımını İFSAK’ta (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) attı. Açıköğretim Fakültesi “Fotoğrafçılık ve Kameramanlık” bölümü mezunudur.

İFSAK’ta eğitmenlik yapıyor, temel eğitim sonrası yürütülen bir projenin danışmanlığını yapmaktadır. Aynı zamanda 2017 -2019 dönemi İFSAK Yönetim Kurulunda -Üyelerle İlişkiler Birimi Koordinatörü- olarak yer almaktadır.

Ulusal ve uluslararası bir çok yarışmada ödül ve derece almış, 2018 yılında da ilk kişisel sergisini açmıştır.

 

 

Previous EFSAD'da 16 Mart Cuma - Esra ÖZGÜROĞLU Fotoğraf Gösterisi
Next Temel Fotoğrafçılık Semineri – Yeni Dönem

Yorum Yok

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir