EFSAD’da 23 Şubat Cuma – Hakan YAŞAR Fotoğraf Gösterisi


23 Şubat tarihli etkinliğimizi  AFIAP ünvanlı Hakan YAŞAR ile gerçekleştireceğiz. Hemen her hafta sonu fotoğraf makinesiyle sokakları arşınlayan, fotoğrafa olan heyecanı, öğrenme ve öğretme hevesi hiç bitmeyen  Hakan YAŞAR, fotoğraflarında sokağı, insanı, hayatı en doğal halleriyle işliyor.  YAŞAR, bizimle “Sokağa Dair” isimli gösterisini paylaşacak. Gösteri sonrasında sokak fotoğrafına dair bir söyleşi gerçekleştirecek.

 

Fotoğraf gösterilerimizin tamamı ücretsiz olup katılım için üyelik şartı aranmamaktadır.Tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

23 ŞUBAT Cuma 19:00
Özdilek Sanat Merkezi (Kanatlı AVM Arkası)

Hakan YAŞAR

1970 Aydın doğumluyum. Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Başta hobi olarak başladığım fotoğrafa İfsak temel eğitimi ve sonrasındaki ileri düzey eğitimlerle devam ettim. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi, gazete ve internet sitelerinde fotoğraflarım yayımlandı. Yurtiçi ve yurtdışında karma fotoğraf sergilerine katıldım. Profesyonel iş hayatımı çok uluslu bir şirkette sürdürmenin yanı sıra 2011-2013 yılları arasında İFSAK Yönetim Kurulu Üyeliği ve Eğitim Biriminde eğitmenlik görevini üstlendim. İfsak’ta düzenlenen ve yürütülen çeşitli proje gruplarının küratörlüğünü ve danışmanlığını yaptım. 2012 yılında ‘Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP)’nun verdigi AFIAP (Artist –FIAP) ünvanını taşımaya hak kazandım.Yurtiçi ve yurtdışındaki fotoğraf yarışmalarında çeşitli derecelerim bulunmaktadır. 2013 yılından bugüne kadar da Mirrorless–Aynasız fotoğraf grubunun Internet ortamında ve sokak gezilerinde yönetimini yapmaktayım.

Erişim ve Sosyal Medya Bilgileri

Email : hakan@yasar.org

Facebook : https://www.facebook.com/hakanyasar

Instagram : @hakanyasar

 

 

Previous EFSAD’da 16 Şubat – Kadir İSTİFCİ Fotoğraf Gösterisi
Next EFSAD ADIYAMAN-MARDİN-MİDYAT Fotoğraf Gezisi

Yorum Yok

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir