EFSAD’da 7 Nisan Pazar – 14. EFSAD Eskişehir Fotoğraf Günleri “Ahmet ÖZYURT” Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi


14. EFSAD Eskişehir Fotoğraf Günleri‘nin son günü olan 7 Nisan Pazar günkü konuğumuz Atlas ve Magma dergilerindeki fotoğrafları ile tanınan Ahmet ÖZYURT.  İzleyeceğimiz “Portreler ve Manzaralar” isimli gösterisinde “Hayır Hatırası”, “Pırnar Köyü” ve “Kapadokyalılar” gösterilerinde portre seçkilerini, Anadolu Avarızı”  gösterisinde manzara seçkilerini bizimle paylaşacak.  

Fotoğraf gösterilerimiz ücretsiz olup katılım için üyelik şartı aranmamaktadır. Tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

7 Nisan 2019 Pazar  16.00

Yer: Özdilek Sanat Merkezi   

 

Ahmet ÖZYURT Kimdir?  

1961 yılında Bursa’da doğdum. 1983 yılında İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldum. Fotoğraf Sanatı dergisinde tasarımcı, Atlas dergisinde fotoğrafçı olarak çalıştım. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesinde fotoğraf tasarımı ve belgesel fotoğraf dersleri verdim. 1980 yılından 2006 yılına kadar çeşitli şirketlerde grafiker, tasarımcı, fotoğrafçı olarak çalıştım. Magma dergisi fotoğraf ekibindeyim. Türkiye, Japonya ve Kore’de kişisel fotoğraf sergileri açtım. Ticari olmayan fotoğrafçılık alanındaki kişisel çalışmalarımı onbeş yıldır yaşadığım Kapadokya’da sürdürüyorum.

       

Previous EFSAD'da 6 Nisan Cumartesi - 14. EFSAD Eskişehir Fotoğraf Günleri "Haydar TANIŞAN" Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi
Next EFSAD’da 7 Nisan Pazar – 14. EFSAD Eskişehir Fotoğraf Günleri - PANEL

Yorum Yok

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir