EFSAD’da 8 Nisan Cuma – Yılmaz Bolat – “Bizim City”

EFSAD’da 8 Nisan Cuma – Yılmaz Bolat – “Bizim City”

Yazan: EFSAD | 05 Nisan 2016

Cuma fotoğraf etkinliklerimize bizden bir fotoğrafçının, Yılmaz Bolat’ın sunumuyla devam ediyoruz. Hepimizin tanıdığı ve dost kişiliğiyle hepimizin sevdiği Yılmaz Bolat uzun süredir üzerinde çalıştığı, bizim de sosyal medyadan keyifle izlediğimiz “Bizim City” isimli çalışmasını sunacak.

Street Photograpy” çoğu fotoğrafçının cesaret edemediği çalışılması zor bir alandır. Sokağın ruhunu, sokaktaki hayatın kurgusuz ve doğal akışını resmetmek hem tecrübe ve teknik bilgi, hem de iyi iletişim gerektirir. Sevgili Yılmaz Bolat tüm bunların hakkını vererek nefis bir sokak fotoğrafçılığı örneği sunuyor bize. Ayrıca bu çalışmayla şehrimizin sokaklarını, insanlarını belgeleyerek kent hafızasına değerli bir çalışma bırakıyor.

 

Uzun yıllardır EFSAD’ın tüm etkinliklerinde yer alan Yılmaz Bolat yanından hiç eksik etmediği makinesi ve her etkinliğe gönüllü koşusuyla en üretken EFSAD’lılardan. Fotoğrafları bugüne kadar bir çok karma gösteride ve sergide yer aldı, ulusal yarışmalarda dereceler kazandı. Bunların yanında çok sayıda kişisel fotoğraf gösterisiyle çalışmalarını paylaştı.

Eskişehir’in sokaklarını, insan sıcağını Yılmaz Bolat’ın objektifinden izlemek için tüm fotoğraf severleri etkinliğimize davet ediyoruz.

8 Nisan Cuma 19:00 Özdilek Sanat Merkezi

Not: EFSAD fotoğraf gösterileri herkese açık olup ücretsizdir.

afiş

IMG_8360

IMG_6956-sb

IMG_0991-sb

IMG_0785-sb

IMG_0173-sb

DSCF8048

DSCF6678-sb

DSCF6479-sb

DSCF6268-sb

DSCF5715

DSCF5310-sb

DSCF9477Sergi
seminer
nerede ikinci el ziyaretci defteri
Tüzük
Fotoğraf Yazıları
EFSAD mail grubuna üye olunuz
e-mail:

 

Arşivler


İletişim


Site Tasarım: Tamer Çevik
iletişim tamercevik@gmail.com

Positive SSL