Fotoğraf dolu günler yaklaştı

Fotoğraf dolu günler yaklaştı

Yazan: EFSAD | 19 Eylül 2013

Eminiz ki çoğunuz ayrı geçirdiğimiz yazı fotoğrafla doldurdunuz. Artık bunları paylaşma, birlikte üretme, fotoğraf kültürümüzü biraz daha geliştirme günlerimiz geldi. Ekim ayının başlangıcıyla yeni sezonumuzu açıyoruz. Size kısa bilgilendirmeler yapalım istedik.
– Her Cuma akşamı gerçekleştirdiğimiz fotoğraf gösterileri 4 Ekim akşamı ilk konuğumuz Emre İkizler’in sunum ve söyleşisiyle başlıyor. Bu yılda Özdilek Sanat Merkezi’nde sürecek olan bu etkinliklerimizde gerek içimizden gerekse ülkemizin tanınmış sanatçılarından değerli çalışmaları izleyeceğiz.
– Temel fotoğrafçılık seminerlerimiz 1 Ekim itibariyle başlayacak. Teorik ders ve çekim uygulamalarından oluşan seminerlerimizi Anadolu Üniversitesi ve EFSAD’lı hocalarımız gerçekleştiriyor.
– Yine fotoğraf gezilerimiz olacak. İlk gezimizi 5-6 Ekim tarihlerinde Amasra-Safranbolu’ya konaklamalı olarak gerçekleştireceğiz.
– Birlikte üreteceğimiz projeler, sergiler ve fotoğraf haftamız olacak. Birlikte bilgimizi, tecrübemizi artıracağız, çıtamızı daha yukarı çekeceğiz.
Programlarımızla ilgili detaylı bilgileri kısa zamanda sizlere ayrıca duyuracağız.
Hep birlikte güzel bir fotoğraf sezonu geçirmek dileğiyle tüm fotoğraf severleri EFSAD etkinliklerine bekliyoruz.
Sevgi ve Saygılarımızla,
EFSAD Yönetim KuruluSergi
seminer
nerede ikinci el ziyaretci defteri
Tüzük
Fotoğraf Yazıları
EFSAD mail grubuna üye olunuz
e-mail:

 

Arşivler


İletişim


Site Tasarım: Tamer Çevik
iletişim tamercevik@gmail.com

Positive SSL