“HAYAT TEPEBAŞI’NDA” FOTOĞRAF YARIŞMASI

“HAYAT TEPEBAŞI’NDA” FOTOĞRAF YARIŞMASI

Yazan: EFSAD | 09 Temmuz 2015

Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği I. Ulusal Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı. TFSF ( Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) onayladığı ve EFSAD (Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği) işbirliği ile düzenlenen yarışmaya son katılım tarihi 30 Ekim 2015.

Eskişehir’in gözde ilçesi durumunda olan Tepebaşı, son 20 yılda olağanüstü bir değişim içinde. Tepebaşı Belediyesi de fiziki şartları yaşanabilir hale getirmenin yanı sıra kent yaşamına, sosyal hayata, çevre ve yeşil enerjiye, akıllı kent uygulamalarına dair pek çok proje ile bu değişimin lokomotifi durumunda. Yurt içi ve dışı gezginlerin gözünde artık Tepebaşı, “Hayat Tepebaşı’nda!” sloganı ile anılıyor. Bu tespitten hareketle düzenlenen 1. Fotoğraf Yarışması’nın konusunu “Hayat Tepebaşı’nda” olarak belirlendi.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve şartname, Tepebaşı Belediyesi resmi web adresi www.tepebasi.bel.tr, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği internet sitesi www.efsad.org.tr ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu internet sitesi www.tfsf.org.tr adresinden edinilebilir.

tepebasi_afis2

 Sergi
seminer
nerede ikinci el ziyaretci defteri
Tüzük
Fotoğraf Yazıları
EFSAD mail grubuna üye olunuz
e-mail:

 

Arşivler


İletişim


Site Tasarım: Tamer Çevik
iletişim tamercevik@gmail.com

Positive SSL