Portfolyo: Birol Kayrak


Birol Kayrak hakkında: Lise yıllarından beri fotoğrafla uğraşıyor. 2006 yılından bu yana çalışmalarını EFSAD çatısı altında sürdürüyor.2012-2014 yılları arasında başkanlığını yürüttüğü bu dernekte halen aktif olarak görev alıyor. Paylaştığı “PUS” isimli portfolyosunu 2018 yılı içinde çekmiş.

 

İletişim: birolkayrak@gmail.com

Previous Portfolyo: Levend Kılıç
Next BİR FOTOĞRAFI ANLAMAK - JOHN BERGER Kitap Üzerine Yorum

10 Comments

 1. Elif CANARSLAN
  14 Nisan 2020

  Birol hocam,
  PUS portfolyonuzu hayranlıkla izlerken, sislerin içinde görüşü azaltmadan nasıl fotoğraf çekilir sorusunu düşündürürken aynı zamanda insanın kendisini o sislerin içinde bulduğunu hissettiren fotoğraflar. Emeklerinize sağlık

 2. Birol Kayrak
  08 Nisan 2020

  Sevgili dostlarım, nazik yorumlariniz ve beğenileriz için çok teşekkür ederim. Sizleri tanıdığın ve EFSAD’lı olduğum için şanslıyım.

 3. MEHMET BAYSAN
  05 Nisan 2020

  Hepimizin evlerde kaybolduğu şu anda gerçeğe dönmüş bir hayat biçimi oldu “PUS” eline sağlık Birol Abi.

 4. mehmet öztürk
  31 Mart 2020

  Sevgili Birol Hocam eserleriniz çok güzel böyle bir fotoğrafçı arkadaşım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 5. 31 Mart 2020

  “PUS” izlemek istediğim bir çalışmanızdı. Teşekkürler, emeğinize sağlık .

 6. Reha Bilir
  31 Mart 2020

  Sevgili Birol Kayrak, başarılı portfolyo çalışman için tebrik ederim.

 7. Yılmaz BOLAT
  29 Mart 2020

  “PUS”güzel bir çalışma Birol hocam.. Ellerinize gözlerinize sağlık..

 8. Okan YILMAZ
  27 Mart 2020

  Birol Bey, ışık ve gölgenin fotoğraf için herşey olduğunu, sis katarak fotoğrafın ne kadar güçlenebileceğini derslerde anlatmak istesek örnek olarak bu fotoğrafları göstermemiz yeterdi.
  Elinize sağlık.

 9. Semra Bayar
  26 Mart 2020

  İçinde yaşadığımız ve belirsizliğin hakim olduğu günlerden geçerken , Pus portfolyonuzdaki çocukların varlığı umutla dolmamı sağladı. Aynı zamanda insan türünün ne kadar zayıf ve kırılgan olduğunu da hatırlayarak … Emeğinize , bilginize sağlık Birol Bey .

 10. Çiçek Kıral
  26 Mart 2020

  Portfolyonuzdaki fotoğraflarınız, ışık ve gölgenin eşsiz dokunuşuyla bir hikayeyi anlatıyor gibi olsada, onlara eşlik eden pus bunu içerisinde kendi gizemini barındıran farklı birçok hikayeye dönüştürüyor. Çocuklar fotoğraflara bir yandan coşkularını ve heyecanlarını taşırken, pusun kattığı gizem bu duyguları diğer yandan merak duygusuyla birleştiriyor. Birol bey, keyifle her bir kareyi inceledim. Gözünüze ve emeğinize sağlık.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir