Previous Portfolyo: Çiçek Kıral
Next Portfolyo: Alper Meranezlioğlu

9 Comments

 1. mehmet öztürk
  31 Mart 2020

  Tebrikler……

 2. 31 Mart 2020

  Deniz altının gizemli bir o kadar da renkli dünyası bizlerinde en az tanık olduğu bir dünya. Tebrikler . Emeğinize sağlık .

 3. Özgür Korkmazoğlu
  23 Mart 2020

  Fotoğrafın bu dalı ilgimi çekmiş olmakla birlikte, meşakkati ortada. Her biri ayrı güzel, ama ön cepheden bakan mürene bayıldım, harika… Eline sağlık… :)

 4. Erkan Balk
  22 Mart 2020

  Semra Hocam, değerli yorumunuz için teşekkür ederim, malesef tahribatsız alanlarımız sualtında giderek azalıyor, bizler fotoğraflarımızla bu alanları koruma gayreti içindeyiz. Umarım doğamız bu denli güzel kalır.

 5. Erkan Balk
  22 Mart 2020

  Okan Hocam, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Gizemli sularda çalışmalarımı hep ileriye taşıyarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.
  Sevgilerimle,

 6. Erkan Balk
  22 Mart 2020

  Çiçek Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım birgün sizleride sualtında kadrajımda olmanız dileği ile.

 7. Çiçek Kıral
  21 Mart 2020

  Sualtı hep gizemli bir dünya oldu benim için. Çocukluğumda hep sualtı araştırmacısı olmak isterdim. Almanya’da o yıllarda su altı belgesellerini kaçırmadan izlerdim. Fotoğraflarınız beni ı günlere götürdü. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Asla durmayın ve gizem perdesini aralamaya sürdürün. Tebrikler.

 8. 21 Mart 2020

  Fotoğrafçılığın bu dalının ne kadar zahmetli, zaman zaman tehlikeli ve masraflı olduğunu hep duydum. Bütün bu konularda fedakarlık yaparak su altı dünyasının göz alıcı ve heyecan verici renklerini, ögelerini bizler ile paylaştığınız için teşekkür ederim.

 9. Semra Bayar
  21 Mart 2020

  İnsanın doğaya yaptığı tahribatın sonuçlarını yaşadığımız günlerde sualtında yaptığımız bu muhteşem gezinti bana umut etmenin güzelliğini hatırlattı. Tebrik ederim .

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir