Portfolyo: Sevindik Apaydın


Çanakkale doğumluyum.2005 yılından bu yana Eskişehir’de yaşıyorum. Gezmeyi yeni kültürler tanımayı ve etrafta olan biten olayları gözlemlemeyi seviyorum. 2015 yılına kadar sıradan bir fotoğraf makinesi taşıyıcısı gibi yaptığım an-mekan fotoğraflama işini Efsad’da temel eğitim alarak ve çeşitli kurslara katılarak daha profesyonel bir biçimde yapmaya başladım. Zaman geçtikçe sokaktaki dinamizm ve insan davranışları beni cezbetmeye başladı. O gün bugündür sokakta fotoğraf peşindeyim.

Previous Portfolyo: Elif Canarslan
Next Porfolyo: Hilal Keskin

8 Comments

 1. MEHMET BAYSAN
  08 Nisan 2020

  Merhabalar; Gezdiğiniz sokaklardan bize güzel kareler yansıtmışsınız. Elinize sağlık. Devamını bekliyoruz.

 2. HilalKeskin Özay
  07 Nisan 2020

  Fotoğraflarınız duyguyu ve insana dair o anı çok hoş yansıtıyor, sizinle aynı projede yer almış olmaktan dolayı da çok mutluyum. Devamını izlemeyi diliyorum, sevgilerimle

 3. Hilal Keskin
  07 Nisan 2020

  Fotoğraflarınız duyguyu ve insana dair o anı çok hoş yansıtıyor, sizinle aynı projede yer almış olmaktan dolayı da çok mutluyum. Devamını izlemeyi diliyorum, sevgilerimle

 4. Elif CANARSLAN
  06 Nisan 2020

  Sevindik bey,
  Covit -19 Sosyal izolasyon sürecinde evde kaldığımız bu süreçte, her biri o özlediğimiz sokakların kokusunu hissettiren çok güzel fotoğraflar.
  Emeğinize ve gözünüze sağlık..

 5. Özgür Korkmazoğlu
  06 Nisan 2020

  Ağabeyim elinize, yüreğinize sağlık. Keyifle izledim, tebrikler…
  Selamlarımla…

 6. Hasan Yamık
  06 Nisan 2020

  Sevindik Hocam, çok güzel fotoğraflar olmuş tebrikler…

 7. Çiçek Kıral
  06 Nisan 2020

  Sokak fotoğraflarınız renkli, ilgi çekici ve dinamik. Daha çok çalışmanızı görebileceğimiz ve yine sokak ekibimizle birlikte çekimlere çıkabileceğimiz günlerin gelmesi umuduyla sizi tebrik ederim.

 8. 06 Nisan 2020

  Merhabalar Sevindik Hocam,
  Bu zor Covit -19 sosyal izolasyon günlerinde öncelikle sizlerin ön saflarda verdiğiniz mücadeleye şükranlarımı tarihe bir not olarak buraya da bırakmak istiyorum.

  Sokak,
  Akan zamana hızla ayak uydurmaya çalışan bizlerin oluşturduğu karmaşa.

  Bu karmaşa içinde, kurgusuz, doğal sürece algıda seçicilikle yaklaştığınız, bakmala görmek arasındaki farkı ortaya koyduğunuz, akan zamanı dondurduğunuz an karelerinizi büyük bir keyifle izledim, gören gözünüze ve emeğinize sağlık.

  Sağlıklı günlerde tekrar sokaklarda olabilmek dileğiyle, sevgi ve selamlarımla….

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir