03 Mayıs 2024 Cuma – Haadi Mousavi ”Bozkırın İncisi”

03 Mayıs Cuma akşamı Haadi Mousavi ‘Bozkırın İncisi’ ismini verdiği sunumla bizlerle olacak. Vecihi Hürkuş Havacılık Teknoloji Parkında (Eski Hangar) saat 19.00 da gerçekleşecek sunuma tüm fotoğraf severler davetlidir.

 

1981 doğumlu olan Haadi Mousavi, görsel sanatlara olan tutkusu çocukluk yıllarında resim sanatıyla başladı. Bu alandaki ilgisi onu ilerleyen yıllarda fotoğrafa yönlendirdi ve 2013 yılında hobi olarak fotoğrafçılığa başladı. Kısa sürede hızlı bir ilerleme kaydeden Mousavi, Kültür ve Turizm müdürlüğü, belediyeler, ticaret odası ve üniversiteler gibi birçok kamu kurumu ve özel fırmayla çalışarak fotoğrafçılığı meslek haline getirdi. Tanıtım çekimleri, e-ticaret fotoğrafçılığı ve düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin birçok şehrinde fotoğrafçılık eğitimleri veren sanatçı, çeşitli üniversitelerde de fotoğrafçılık üzerine sunumlar yapmaktadır.

Fotoğrafa başladığı günden beri 5 kişisel sergi açan Mousavi, birçok fotoğraf yarışmasında ödül kazandı. 2021 yılında Eskişehir Başarı Ödülleri’nde “Yılın Fotoğraf Sanatçısı” ödülünü de alarak başarılarına bir yenisini ekledi.

1981 doğumlu olan Hadi Mousavi, görsel sanatlara olan tutkusu çocukluk yıllarında resim sanatıyla başladı. Bu alandaki ilgisi onu ilerleyen yıllarda fotoğrafa yönlendirdi ve 2013 yılında hobi olarak fotoğrafçılığa başladı. Kısa sürede hızlı bir ilerleme kaydeden Mousavi, Kültür ve Turizm müdürlüğü, belediyeler, ticaret odası ve üniversiteler gibi birçok kamu kurumu ve özel firmayla çalışarak fotoğrafçılığı meslek haline getirdi. Tanıtım çekimleri, e-ticaret fotoğrafçılığı ve düğün fotoğrafçılığı gibi alanlarda çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin birçok şehrinde fotoğrafçılık eğitimleri veren sanatçı, çeşitli üniversitelerde de fotoğrafçılık üzerine sunumlar yapmaktadır.

Fotoğrafa başladığı günden beri 5 kişisel sergi açan Mousavi, birçok fotoğraf yarışmasında ödül kazandı. 2021 yılında Eskişehir Başarı Ödülleri’nde “Yılın Fotoğraf Sanatçısı” ödülünü de alarak başarılarına bir yenisini ekledi.


İlginizi Çekebilir

17 Mayıs 2024 Cuma – Womeninstreetturkey Sokak Fotoğrafçılığı

EFSAD’ın 17 Mayıs cuma akşamı konuğu “Woneninstreetturkey” fotoğraf grubu sunum ve söyleşileriyle bizlerle olacak. Gösteri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir