Efsad Gözüyle Eskişehir

22 Fotoğrafçı + 1 Yıl

 

Efsad’ın 4 Şubat Cuma günü etkinliğinde 22 fotoğrafçının bir yıllık emeği ile ortaya çıkan bir çalışmadan örnekler izleyeceğiz.

 

Efsad olarak yetiştirdiğimiz tüm fotoğrafçılara ve etkinliklerimize katılanlara hep proje bazlı çalışmayı salık vermişizdir. Bunu hayata geçirmek için geçtiğimiz yıl Efsad’lı fotoğrafçılardan oluşturulan bir proje grubu, gelişmekte olan Eskişehir’imizi bir proje çerçevesinde fotoğrafladı. Efsad’dan Birol Kayrak’ın liderlik ettiği çalışmada 8 ekip bir plan kapsamında, 26 değişik konu başlığında, gece, gündüz, yaz, kış çekimlerini yaparak bir arşiv oluşturdu.

 

Bu arşivden 120 fotoğrafı “Efsad Gözüyle Eskişehir” adında müzikli bir gösteride derledik ve ilk kez siz Efsad’lılarla paylaşacağız.

 

4 Şubat Cuma Saat 19:00’da sizleri Efsad’a bekliyoruz.

img_0001

 

Proje Ekibi : A. Murat Çamkoru,  Alper Elitok, Alper Meranezlioğlu,  Barış Baraz,  Battal Gazi Barlas,  Birol Kayrak,  Burak Karşit,  Can Tezol,  Emre Dalak,  Emre Güngör,  Emre Koçak,  Erdinç Kanallı,  Fatih Mehmet Aydın,  Gülbin Özdamar Akarçay,  Mehmet Baysan,  Örsan Elitok,  Serhat Çatalorman,  Sinan Bağ, Tamer Çevik,  Ümit Özcan,  Vural Ongun Sayın,  Yılmaz Bolat

 

Not : Efsad’da yapılan fotoğraf gösterilerini izlemek için üye olmanız gerekmemektedir. Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …