Mayıs Ayının Yarışma Değerlendirmesini İsa Çelik Yapacak

Mayıs yarışmamıza son katılım 27 Mayıs Çarşamba. Yarışmanın değerlendirmesini Ülkemizin değerli fotoğrafçılarından Sayın İsa Çelik yapacak. Değerlendirme tarihi : 29 Mayıs 2009 Cuma.
İsa çelik hakkında bilgiyi aşağıdaki adreste bulabilirsiniz.
Bu fırsatı kaçırmayın, yarışmaya katılımınızı bekliyoruz.

http://www.isacelik.com/index.asp

img_0001

Sevgili Fotoğraf Dostları

 

 

 

 

Mayıs Ayında yarışma konumuz “Gençlik” olarak belirlendi. Gençlerin yaşamlarından gençliği çağrıştıran her şeye geniş bir yelpazede çekeceğiniz karelerle yarışmamıza katılabilirsiniz.

Özellikle şehrimizin bir üniversiteler şehri olması ve gençlerin yaşamlarına uygun yapılanması bir avantaj olacak. Bir diğer avantaj da bu ay öğrenci şenliklerinin yapılacak olması ve 19 Mayıs Gençlik bayramı.

Konuya uygun  Mayıs 2009 ayı içinde çekeceğiniz karelerinizi bekliyoruz. Yarışma koşullarımız internet sitemizde verilmiş durumda.

Hatırlatmalarımız :

    – Yarışmanın amacı yeni fotoğraf üretilmesine katkıda bulunmak. Bu yüzden yarışma dönemi içinde çekilmiş yeni kareler olması gerekiyor. Lütfen eski tarihli ya da exif bilgisi silinmiş fotoğraflar göndermeyin.

    – Fotoğraf boyutunu çok küçültmeyin. Kısa kenarı 1000 pikselden küçük olmasın. Bu boyutun altındaki fotoğraflarda netlik anlaşılamadığından değerlendirmede dezavantaj yaratıyor.

    – Fotoğraf ismini olduğu gibi bırakmayın ya da özel isimler vermeyin. Numaralandırma aşağıda anlatılmış durumda.

Yine hatırlatalım, ilk üç’e giren fotoğraflar Efsad’da bir ay boyunca sergileniyor ve birinci seçilen fotoğrafın sahibine bir fotoğraf kitabı hediyemiz oluyor.

Son Fotoğraf Gönderme Tarihi : 27 Mayıs Çarşamba

Katılacak arkadaşlarımıza iyi çekimler ve başarılar diliyoruz.

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …