05 Mayıs Cuma – Sadullah Aksu-İzzet Günay ”DÖNEMEÇ” ve ”SİHİRLİ KADRAJ”

  

5 Mayıs konuklarımız Sadullah Aksu ve İzzet Günay olacak.Gösteri Özdilek Sanat Merkezinde saat 19:00 da gerçekleştirilecek.Tüm fotoğraf severler davetlidir.

Sadullah Aksu

1981 Ankara doğumluyum. Eğitimimi Eskişehir’de tamamladım. Evli ve iki çocuk babasıyım. Fotoğraf ile tanışmam Ortaokul yıllarımda amatör makine ile başladı. Daha sonra lise dönemimde öğretmenim Abdurrahman Yaşıt sayesinde fotoğrafa olan ilgim daha da arttı. Liseden sonra Osman Yaşar Tanaçan ‘ın fotoğraf stüdyosunda uzun yıllar çalıştıktan sanatsal serüvenime başlamış oldum. Çeşitli yarışmalar, sergiler, kitap kapak fotoğrafları ile sanatımı pekiştirdim.

İzzet Günay

1974 yılında Eskişehir’de doğdum. Eğitimi Eskişehir’de tamamladım. Turizm alanında 10 yıl çalıştım,  Estramda vatman olarak 19 yıl çalıştıktan sonra emekli oldum. Fotoğraf macerama 20’li yaşlarda, anolog bir makine ile başladı. Sonrasında uzunca bir ara verdikten sonra yaklaşık 5 yıl önce dslr makine alarak tekrar devam ettim. Bundan sonraki hedeflerim karma, kişisel sergiler ve fotoğraf sunumları ile sanatseverlerle buluşmak.

İlginizi Çekebilir

01 Aralık 2023 Cuma – Kemal Cengizkan ”Günlerle Gelen”

1 Aralık Cuma akşamı konuğumuz Kemal Cengizkan. Saat 19.00 ‘da EFSAD dernek binamızda gerçekleşecek sunum,söyleşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir