13. Eskişehir Fotoğraf Haftası Başlıyor

Bu yıl 22. yaşını kutlayan ve şehrimizin sanat ve kültür hayatına fotoğrafla katkıda bulunmayı amaç edinen Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) düzenlediği bir gelenek haline gelen Fotoğraf Haftalarının 13.’sü başlıyor.

Bu yıl alanlarında usta fotoğrafçıları fotoğraf gösterileri ve söyleşileri ile ağırlayacağız. Konuklarımız arasında akademisyen kimliğinin yanı sıra ürettiği fotoğraf projeleri ile de gündemde olan “Prof.Dr. Özer KANBUROĞLU”, faaliyetlerini yakından izlediğimiz “Ahmet BOZKURT”, fotoğrafın ustalarından – özellikle son dönemde eğitim faaliyetleri ile ön plana çıkan- “Faruk AKBAŞ”, Fotoğraf Haftasında fotoğrafın duayeni Sabit KALFAGİL hakkında söyleşi yapacağımız “Ömer Serkan BAKIR” ve değerli fotoğraf sanatçısı “Behiç GÜNALAN” bulunuyor.

Fotoğraf haftamızın vazgeçilmezi Fotomaraton fotoğraf yarışmamızın bu yıl da 01-06 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Dereceye giren arkadaşlarımız EFSAD tarafından verilecek hediyeleri kazanacaklar.

Bu yıl bir de çekim uygulaması ile fotoğraf da üreteceğiz. “FujiFilm” ile birlikte düzenleyeceğimiz Frig Vadisi gezisi ile Fuji marka makina ve lensleri deneyip fotoğraf üreteceğiz.

 
 
 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir