21 Kasım Fotoğraf Gösterisi – Hakan Çınar

21 Kasım tarihli fotoğraf etkinliğimizin konuğu Bartın’dan tanıdık bir yüz, Hakan Çınar. Geçtiğimiz yıl bu zamanlar gerçekleştirdiğimiz Bartın-Amasra-Safranbolu fotoğraf gezisinde bize Bartınlı fotoğrafçılar adına konuk severliğini göstermiş ve Bartın-Amasra’da bizlere eşlik ederek güzel fotoğraflar çekmemize aracılık etmişti.

Biz de bu hafta kendisini Eskişehir’de konuk ediyoruz.

Hakan Çınar Bartında yaşıyor. Uzun yıllardır kamuda görev alıyor. 90’lı yıllardan bu yana sokak ve belgesel fotoğraf alanında yoğunlaştı. Bu güne kadar bir çok kişisel ve karma sergilere katıldı. “Kahvehane Halleri, Avrasya Sirki, Çoban, Köy Yerinde Karakucak” projelerini hazırladı. Hali hazırda da devam eden bir çok çalışması bulunmakta. Son yıllarda İPhoneraphy Mobil Fotografçılık alanında çalışmalara ağırlık verdi.

Hakan Çınar Eskişehirli fotoğraf severlerle sokak fotoğraflarından oluşturduğu bir seçki ve “Kahvehane Halleri” isimli fotoğraf gösterilerini paylaşacak. Zamanımız kalırsa da son dönemde ilginin arttığı mobil fotoğrafçılık üzerine bir sunumunu izleyeceğiz.

Tüm fotoğraf severleri bu ilginç gösterileri izlemek üzere etkinliğimize davet ediyoruz.

21 Kasım 2014 Cuma – 19:00 Özdilek Sanat Merkezi

Not: EFSAD fotoğraf gösterileri herkese açık olup ücretsizdir. IMG_0002

IMG_0001

Hakan Çınar

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir