21 Şubat – Hisarlar Fotoğraf Kulübü

EFSAD’da 21 Şubat Cuma akşamı Hisarlar Fotoğraf Kulübü ile birlikte olacağız. 2013 yılı ikinci yarısında EFSAD’da kendilerine özel verilen fotoğraf eğitimini tamamlayan kulüp üyelerinin, EFSAD’lı eğitmenlerimizle birlikte yaptıkları etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarından oluşan gösterilerini izleyeceğiz.

Tüm fotoğraf severleri bu güzel gösterileri izlemeye davet ediyoruz.

21 Şubat Cuma 19:00 Özdilek Sanat Merkezi

EFSAD fotoğraf gösterileri herkese açık olup ücretsizdir.

HİSARLAR

1973 yılında küçük bir kaporta tamirat atölyesi ile iş hayatına başlayan Hisarlar bugün Avrupa’dan, Hindistan’a, Rusya’dan Brezilya’ya uzanan ürün tedarik kapasitesiyle ülkemizin gelişmesine paralel olarak büyüyen bir şirkettir. Bugün gelinen noktada her gün artan siparişleri karşılamak için yeni yatırımlar yaparken, yeni istihdam politikasıyla da ortalama 900 çalışan sayısına ulaşmıştır.

2013 yılında tarım makineleri sektörüne yapılan 13 Milyon Euro tutarındaki yatırım ile toplamda 3 ana yerleşkede 56000 m² kapalı 102000 m² açık alanda üretim gerçekleştirmektedir.

Tarım makineleri sektöründe Türkiye’ de ilk, ülke genelinde yaklaşık yüz yirminci ve Eskişehir’ de kurulan üçüncü Ar-Ge merkezine sahip olan Hisarlar, Plimsoll European Analysis 2012 verilerine göre Avrupa’nın en büyük Makine üreticileri arasında en hızlı büyüyen 26. firma olarak belirlendi.

Belirlenen hedefler ve yapılan yatırımlar ile Son 10 yılda hem cirosal hem de istihdam anlamında ortalama %33 büyüme gerçekleştiren Hisarlar, dünya çapında Bombardier, John Deere, Terex, Bomag gibi müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nin dikkatini üzerine çekmiştir. EBRD’nin ‘Türkiye Strateji Planı’nda da açıkladığı tarım sektörü, inovasyon ve yüksek katma değerli endüstri alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin desteklenmesi konusundaki planları dahilinde Hisarlar ile sermaye ortaklığı yapmıştır. Hisarlar, 2016 yılı hedefini ‘Türkiye’nin ilk 250 firması arasında yer almak’ olarak belirlemiştir.

2011 yılında “Üretmek sanattır” mottosuyla yoluna devam eden Hisarlar markası kurum içi iletişim faaliyetlerine de ayrıca önem göstererek çalışanları için en doğru iletişim modelini belirleyip uygulamaktadır. 2013 yılı başlarında Fotoğrafçılık Kulübü, Sinema Kulübü, Bisiklet kulübü gibi grupları kurarak sosyal alanlarda da etkinliğini arttırmaya devam etmektedir.

Hisarlar-1 Hisarlar-3 Hisarlar-4 Hisarlar-5

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir