Fotoğraf Gezisi – Amasra/Bartın/Safranbolu – 2/3 Kasım

Sevgili  EFSAD’lılar,
2013-2014 Sezonunun ilk fotoğraf gezisini fotoğrafçıların çekmeye doyamadığı Amasra/Bartın/Safranbolu bölgesine yapmayı planlamıştık. Fakat hava muhalefeti yüzünden iptal etmemiz gerekmişti. Bu hafta pastırma sıcaklarının son günlerini kaçırmadan planladığımız bu geziyi 2-3 Kasım tarihlerinde yapıyoruz.
Genel programınız şöyle : 1 Kasım Cuma gecesi 24:00’da başlayacak yolculuğumuzun ilk durağı Bartın olacak. Kahvaltı sonrası Karadeniz kıyısına hareket edeceğiz. Burada önce Mogada daha sonra İnkum sahillerine gidiyoruz. Öğleden sonra Amasra’ya hareket ediyoruz ve akşam yemeği sonrasına kadar buradayız. Saat 21’de Amasra’dan ayrılıp konaklama için Karabük öğretmen evine gidiyoruz. İkinci gün kahvaltı sonrasında Safranbolu’ya geçiyoruz ve akşamüzeri yola çıkıp 22:00 civarı Eskişehir’de oluyoruz.
Gezimizin maliyeti kişi başı 150 TL olup ulaşım, 1 gece konaklama ve iki sabah kahvaltısını kapsamaktadır. Konaklama Karabük öğretmen evinde 2 ya da 3 kişilik odalarda yapılacaktır.
Geziye yazılmak için EFSAD’a uğrayarak kayıt olmanız gerekmektedir. (Hafta içi 14:00 / 19:00 arası)
Not : Telefonla yapılan rezervasyonlar kesin kayıt anlamına gelmemektedir. EFSAD’a uğrayıp gezi ücretini vererek yazılmanız gerekmektedir.
Hareket : 1 Kasım Cuma’yı 2 Kasım Cumartesi’ye bağlayan gece 24:00 EFSAD
Dönüş : 3 Kasım Pazar 16:00 yola çıkış ve 22:00 gibi Eskişehir’e varış.

Amasra_01 Amasra_03 Amasra_Salatası Safran Safranbolu_01 Safranbolu_02 Safranbolu_Simidi

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir