Cenk GENÇDİŞ Fotoğraf Gösterisi – Olympus Ürün Sunumu

EFSAD, Eskişehirli fotoğrafçıları, fotoğraf alanında söz sahibi markalarla buluşturmaya devam ediyor. 22 Ocak 2016 Cuma akşamı misafirimiz OLYMPUS.

Aynasız makine sisteminin önde gelen markalarından Olympus, hızlı otomatik netleme sistemi, dünyanın en gelişmiş sarsıntı engelleyici sistemi ve en geniş objektif seçeneği ile fotoğrafçılara pek çok alternatif ürün sunarken bir yandan da fotoğraf dünyasında gerçekleştirdiği sayısız etkinlik ile fotoğraf gönüllülerinin bir arada olmasına da destek oluyor.

Tepebaşı Özdilek Sanat Merkezi’nde saat 19:00’da başlayacak etkinliğimizde Cenk GENÇDİŞ‘in Seyahat Fotoğrafçılığı başlığında bir söyleşisi ve gösterisi de yapılacak. Söyleşide Seyahat Fotoğrafçılığı tarihine kısa bir bakış, çalışma yöntemleri, portre, mimari, doğa, gece fotoğrafçılığı konusunda ipuçları örnek fotoğraflar eşliğinde anlatılacak. Aynasız makineler konusundaki sunumda da aynasız makine sistemi, Olympus sarsıntı engelleyicinin özellikleri, objektiflerin kullanım alanları yine örnek fotograflarla işlenecek.

Fotograf ve yazıları bir çok dergide yayınlanan Cenk GENÇDİŞ’in 6 kişisel sergisi ve katıldığı pek çok karma sergi bulunuyor. Çeşitli yarışmalardan ödüller de kazanan GENÇDİŞ, kurucusu olduğu Fototrek Fotograf Merkezi’nde yaklaşık 20.000 kişiye fotoğraf konusunda eğitmenlik yaptı.  20’den fazla ülkede yaptığı fotoğraf yolculuklarında çektiği fotograflarla bir çok etkinlik gerçekleştiren Cenk GENÇDİŞ’in İnsan ve Portre, Etkili Fotograflar için Kompozisyon ve Yol(cu)luk isimli yayınlanmış üç kitabı, Eski Kıtanın Yollarında isimli bir de fotograf albümü bulunmaktadır.

Tüm fotoğraf severleri etkinliğimize davet ediyoruz.

Katılım için EFSAD üyesi olmanıza gerek yoktur, etkinlik ücretsizdir.

 

eskisehir02

eskisehir

eskisehir03

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir