EFSAD 02 Aralık 2022 – Fotoğraf Gösterisi

EFSAD’ın 02 Aralık 2022 Cuma günü konuğu, “Odunpazarı” ve “Seçtiklerim” isimli fotoğraf gösterileriyle Atila İDEMEN ve Elif İDEMEN olacak. Etkinlik, saat 19:00‘da Özdilek Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Atila İDEMEN

1962 Bilecik /Pazaryeri doğdum 1964 yılından beri Eskişehir’de yaşıyorum. Atatürk Endüstri ve Meslek Lisesi mezunuyum. Çocukluğumdan beri ilgili olduğum fotoğrafa EFSAD’da kurs görerek başladım. Bu haftaki sunumda bir hayalimde gerçekleştirmiş olacağım. Kızım Elif ile birlikte ODUNPAZARI ve SEÇTİKLERİM adlı iki sunum yapacağız.

Elif İDEMEN

1986 Eskişehir doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunudur. Babasının fotoğrafa olan ilgisi ve sevgisi sayesinde fotoğrafla küçük yaşlarda tanışmasına rağmen ilgilenmeye başlaması üniversite yıllarını bulmuştur. Evlidir ve bir oğlu vardır. Halen İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

02 Haziran Cuma – Gılcan Mete Delibay”ESKİŞEHİR”,”ONISM” ve “BİR UZUN YOL HİKAYESİ”

Gılcan Mete Delibay; 1968 Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunudur. İki Günde Devri Alem Fotoğrafçılık Kulübü kurucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir