EFSAD 2016 – 2017 Sezonunu Açıyor

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) 2016 – 2017 sezonunu açıyor. 21 yıldır kentin kültür ve sanat yaşamına fotoğrafla değer katan derneğimiz  bu sezonda da zengin programla karşınıza çıkıyor.

Fotoğraf gösterilerimiz 7 Ekim Cuma itibariyle başlıyor. Gerek içimizden gerekse şehir dışından değerli dostlarımız ve ustalar çalışmalarını Eskişehirli fotoğraf severlerle paylaşacak. İlk fotoğraf gösterimizde konuğumuz  üyelerimizden Reha BİLİR. 2016 yılı içinde bizimle birlikte olacak isimler ise Melih SULAR, Hüseyin USTA, Fatih LİKOĞLU, Ahmet ÇETİNTAŞ, Gül YILDIZ, Haluk UYGUR. 2016 – 2017 döneminde yukarıda isimleri yazılı fotoğrafçılara 30’a yakın isim daha eklenecek ve gösteri/söyleşileri ile bizimle olacaklar.

Kasım ayı sonunda ise bir gelenek haline gelmiş olan Fotoğraf Haftasının 12.sini düzenleyeceğiz. Program detaylarını sizlerle paylaşacağımız haftaya Türkiye’de faaliyetleri ile tanınmış dernekler gösterileri, söyleşileri ve sergileri ile konuk olacaklar.

Fotoğraf gezilerimiz yeni arkadaşlarımızın usta EFSAD’lı fotoğrafçılarla pratik yapma şansını bulduğu sevilen etkinliklerimizden. Bu etkinliklerimize ise 2 Ekim’de Ankara gezisi ile başladık. Bu sezonda yine birbirinden ilginç bölgeleri fotoğraflayacağız.

Temel fotoğrafçılık seminerlerimizle aramıza yeni arkadaşlar katılıyor, çoğalıyoruz. 4 Ekim Salı itibariyle yeni dönemimiz başlıyor. Anadolu Üniversitesi’nden hocalarımız ve EFSAD’lı fotoğrafçılar tarafından verilen eğitimde teorinin yanında uygulamaya da önem veriliyor. Katılmak isteyen dostlarınıza bildirirseniz memnun oluruz.

Tüm bunların yanında birlikte yapacağımız çekimlerimiz, atölyelerimiz ve paylaşımlarımız olacak. Detay bilgilendirmelerimizi e-mail, internet sitemiz, facebook ve twitter üzerinden yapıyor olacağız.

Bizi izlemeye devam edin, tüm etkinliklerimizde sizi aramızda görmek istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

EFSAD Yönetim Kurulu

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir