EFSAD 2017 – 2018 Sezonunu Açıyor

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) 2017 – 2018 sezonunu açıyor. 22 yıldır kentin kültür ve sanat yaşamına fotoğrafla değer katan derneğimiz  bu sezonda da zengin programla karşınıza çıkıyor.

Fotoğraf gösterilerimiz 13 Ekim Cuma itibariyle başlıyor. Gerek içimizden gerekse şehir dışından değerli dostlarımız ve ustalar çalışmalarını Eskişehirli fotoğraf severlerle paylaşacak. İlk fotoğraf gösterimizde konuğumuz  Muhsin DİVAN. 2017 yılı içinde bizimle birlikte olacak bazı isimler ise İzzet KERİBAR, Özer KANBUROĞLU, Burak ŞENBAK, Faruk AKBAŞ olacak... 2017 – 2018 döneminde yukarıda isimleri yazılı fotoğrafçılara 40’a yakın isim daha eklenecek ve gösteri/söyleşileri ile bizimle olacaklar.

Aralık ayı başında ise bir gelenek haline gelmiş olan Fotoğraf Haftasının 13.sü düzenlenecek. Program detaylarını sizlerle paylaşacağımız haftaya Türkiye’nin önemli fotoğrafçıları gösterileri ve söyleşileri ile konuk olacaklar. Fotoğraf haftasında ayrıca birlikte fotoğraf üreteceğimiz etkinliklerimiz de olacak.

Fotoğraf gezilerimiz yeni arkadaşlarımızın usta EFSAD’lı fotoğrafçılarla pratik yapma şansını bulduğu sevilen etkinliklerimizden. Bu etkinliklerimize ise 10 Eylül Pazar günü Pamukkale – Buldan  gezisi ile başladık. Bu sezonda yine birbirinden güzel fotoğraf gezileri düzenleyeceğiz.

Temel fotoğrafçılık seminerlerimizle aramıza yeni arkadaşlar katılıyor, çoğalıyoruz. 26 Eylül Salı günü itibariyle yeni dönemimiz başladı. Anadolu Üniversitesi’nden hocalarımız ve EFSAD’lı fotoğrafçılar tarafından verilen eğitimde teorinin yanında uygulamaya da önem veriliyor. Katılmak isteyen dostlarınıza bildirirseniz memnun oluruz.

Tüm bunların yanında birlikte yapacağımız çekimlerimiz, atölyelerimiz ve paylaşımlarımız olacak. Detay bilgilendirmelerimizi e-mail, internet sitemiz, facebook ve twitter üzerinden yapıyor olacağız.

Bizi izlemeye devam edin, tüm etkinliklerimizde sizi aramızda görmek istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

EFSAD Yönetim Kurulu

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir