EFSAD 23 Aralık 2022 – Fotoğraf ve Video Gösterisi

EFSAD’ın 23 Aralık 2022 Cuma günü konuğu, “Yansımalarım” isimli fotoğraf ve video gösterileriyle Murathan YILDIZ olacak. Etkinlik, saat 19:00‘da Özdilek Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Murathan YILDIZ
Kadıköy Anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği eğitimi aldı. Boğaziçi Üniversitesinde aynı alanda, sonrasında da Koç Üniversitesinde işletme üzerine yüksek lisans yaptı. Mobil telekomünikasyon ve bilişim teknolojileri sektöründe profesyonel çalışmalar yürütürken, uzun yıllar su altında ve su üstünde, fotoğraf ve görüntü yönetmenliği ile ilgilendi. 2018 yılında, prodüksiyon ve post-prodüksiyon alanlarında hizmet veren Dikey Ajans isimli bir ajans kurdu. Aynı zamanda sertifikalı DaVinci Resolve eğitmeni olan Murathan Yıldız, 2022 yılında ülkemizdeki ilk ve tek Blackmagic Design resmi eğitim iş ortağı olan Dikey Akademi’yi kurdu. SUFOD (Su Altı Fotoğrafçıları ve Filmcileri Derneği) Yönetim Kurulu ve TSSF (Türkiye Su Altı Sporları Federasyonu) Görüntüleme Kurulu üyesidir.

İlginizi Çekebilir

02 Haziran Cuma – Gılcan Mete Delibay”ESKİŞEHİR”,”ONISM” ve “BİR UZUN YOL HİKAYESİ”

Gılcan Mete Delibay; 1968 Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunudur. İki Günde Devri Alem Fotoğrafçılık Kulübü kurucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir