EFSAD’da 10 Nisan – Adnan SARAÇOĞLU Fotoğraf Gösterisi

EFSAD 10 Nisan tarihinde FotoNo1 ve FotoOptimum adlı fotoğraf paylaşım sitelerinin kurucusu Adnan SARAÇOĞLU‘nu konuk ediyor. Adnan SARAÇOĞLU bizimle Türkiye, Avrupa, Portreler ve Moda isimlerindeki gösterilerini paylaşacak. Sonrasında kendisiyle sohbet imkanı da bulacağımız gösteriye tüm fotoğraf severler davetlidir.

Etkinliklerimiz herkese açık ve ücretsiz olup katılım için EFSAD üyesi olmanıza gerek yoktur.

Adnan SARAÇOĞLU

Adnan Saraçoğlu 1966 yılında İzmir’de doğdu.
Amerikan şirketleri NCR ve AT&T de Field Engineer görevi ile Türkiyenin çeşitli illerinde çalışıp, 2010 yılında emekli oldu.
2001 ve 2006 yılları arasında  Canon, Pentax, Samsung, Sigma, Nikon, Olympus ve Fuji gibi firmalarının Türkiyeye getirdiği makinalarının teknik incelemelerini yaptı. Bu incelemeleri  internet ve yazılı basında  yayınlandı.
2007 senesinde, şuan 44.000 üyesi bulunan Fotono1 adlı fotoğraf paylaşım sitesini kurdu.
2011 senesinde Greenpeace ve tüm dünyadaki Greenpeace gönüllülerinin oluşturduğu fotoğrafçılarla Fotooptimum adlı fotoğraf paylaşım sitesini kurdu. Bu sitede yabancı fotoğrafçılarla, Türk fotoğrafçıların aynı ortamda fotoğraf paylaşmasını sağladığı iki adet fotoğraf paylaşım sitesi bulunmaktadır.
Reklam, portre, Gezi, Manzara kategorilerinde fotoğrafları bulunan Adnan Saraçoğlu, evli, iki çocuk babası olup, Eskişehirde yaşamaktadır.
Adnan Saraçoğlu
www.fotooptimum.com
www.fotono1.com
www.adnansaracoglu.com

1 saraçoğlu3 saraçoğlu4 saraçoğlu2 saraçoğlu

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir