EFSAD’da 13 Haziran Cuma – Adapazarı Longoz, Kerpe, Kefken Gösterisi – Yiyeceğini İçeceğini Al Gel

Sezonun son fotoğraf gösterisini EFSAD’da son gezimizin fotoğraflarıyla yapıyoruz.
25 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf gezisi Bozüyük Ömür tesislerindeki kahvaltının ardından Adapazarı Karasu Longoz’unda devam etmişti. Yeryüzündeki sayılı subasar ormanlarının iki adedi ülkemizde bulunuyor ve bunların en bilineni Karasu’daki Acarlar Longozu. Longoz’daki gezinin ardından Karasu’da öğle yemeği ve kumsalda fotoğraf çekimi, Kerpe’de deniz sefası ve kayalıkların fotoğraflanması, Kefken’de Liman ve pembe kayaların gün batımında fotoğraflanmasının ardından Kandıra yoğurdu ve dönüş.

Fotoğrafla dolu geçen günün ardından katılımcıların seçtiği karelerden bir gösteri oluşturduk. Gezinin en güzel iki karesini de göreceğiz ve EFSAD günübirlik gezi hediye sertifikalarını takdim edeceğiz.

Bu gösteri öncesinde 108. Dönem seminer katılımcılarımızın gösterilerini izleyip sertifika törenlerini yapacağız.

Size “yiyeceğinizi ve içeceğinizi alıp gelin” diyoruz. Çünkü gösterinin ardından sezon gösteri finalini hep birlikte getirdiklerimizi yerken ve sohbet ederken yapacağız.

Yaz tatilleri döneminin başlamasıyla EFSAD da gösteri sezonuna ara veriyor. Yaz bitiminde Özdilek Sanat Merkezinde yine Cuma akşamları programlarımız sürecek.
Yaz döneminde de sizlerle zaman workshop çalışmaları ve çekim uygulamaları yapmayı planlıyoruz. Sürprizlerimiz de olacak. EFSAD’ı takip etmeye devam edin.

13 Haziran 2014 Cuma 19:00 Yer: EFSAD Dernek Binasıkef_0006

kef_0005

kef_0004

kef_0003

kef_0002

kef_0001

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir