EFSAD’da 14 Aralık – Avrupalı Gençlerin Gözünden Eskişehir

Avrupa Birliği Başkanlığı ve Türk Ulusal Ajansı Desteğiyle Erasmus+ kapmasında Eskişehirde 8-15 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşmekte olan The Power Behind Photo isimli gençlik değişimi programı kapsamında şehrimiz 5 farklı Avrupa ülkesinden 35 genci ağırlıyor. Projenin amaçlarından biri olan “gençlerin fotoğrafçılık yoluyla çevreye olan ilgilerini arttırmak ve sosyalleşmelerini sağlamak” amacına EFSAD olarak katkı vermekteyiz. Bu bağlamda 10 Aralık Pazartesi günü EFSAD Kurucu Üyesi ve EFSAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir İstifçi tarafından proje katılımcıları derneğimizde konuk edilerek “Fotoğrafta Teknik Başarı ve Temel Kompozisyon Kuralları” konulu bir seminer verildi. Seminerin ardından gençler Eskişehir’in turistik bölgelerini fotoğraflamaya başladı. 

14 Aralık Cuma akşamı 5 ülkeden 35 genci Özdilek Sanat Merkezi‘nde konuk edip Eskişehir fotoğraflarından oluşan gösteriyi izleme fırsatı bulacağız. 

Fotoğraf gösterilerimiz ücretsiz olup katılım için üyelik şartı aranmamaktadır. Tüm fotoğraf severleri bekliyoruz.

14 Aralık 2018 Cuma 18:45

Yer: Özdilek Sanat Merkezi 

İlginizi Çekebilir

02 Haziran Cuma – Gılcan Mete Delibay”ESKİŞEHİR”,”ONISM” ve “BİR UZUN YOL HİKAYESİ”

Gılcan Mete Delibay; 1968 Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunudur. İki Günde Devri Alem Fotoğrafçılık Kulübü kurucu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir