EFSAD’da 19 Şubat Cuma – Birol Kayrak – Küçük Şeyler 2020 – Sunum ve Söyleşi

EFSAD’ın 19 Şubat tarihli etkinliğinde Birol Kayrak’ın “Küçük Şeyler” isimli fotoğraf çalışmaları yer alacak. 2012-2014 yılları arasında EFSAD başkanlığını yürütmüş olan Birol Kayrak 2009 yılında başladığı minyatür fotoğraf çalışmaları yayınlandığı dönemde büyük ilgi çekti. Çalışma ulusal dergilerde yer bulmanın yanı sıra EFSAD, İFSAK ve AFSAD’da da sunumu gerçekleştirildi.

Kayrak, bizi çalışmanın ilk dönemlerinden bugüne bir yolculuğa çıkartırken pandemi döneminde gerçekleştirdiği “Küçük Şeyler 2020” çalışmasını paylaşacak.

Zoom sunumuna katılmak için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz:
https://us02web.zoom.us/j/8198797818?pwd=cjJ6ZGNQUHRLRVNHYm01ZHBWRzZoQT09

Meeting ID: 819 879 7818
Passcode: EFSAD-1995

Birol Kayrak Kimdir?

2006 Yılında EFSAD (Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği) ailesine katıldı. Fotoğraf geçmişi öğrencilik yıllarına dayanıyor. Makine Yüksek Mühendisi ve fotoğrafta mühendisliğinden gelen bakışla farklılığı yakalama peşinde. Tutku seviyesinde bağlı olduğu hobisi yaşam şeklini yönlendirmeye başlamış.
2009 – 2012 yılları arasın

da yaptığı “Küçük Şeyler” fotoğraf projesi ülke çapında ses getirdi. Bu çalışması ulusal dergilerde yayınlandı. Çeşitli yarışma dereceleri var. Fotoğraf gösterileri ve katıldığı sergilerde fotoğraflarını paylaşıyor.
2012 – 2014 yılları arasında EFSAD Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttü. Bu dönemde EFSAD’ın kurumsallaşmasının alt yapısını oluşturdu. EFSAD Temel Fotoğrafçılık Seminerlerinde Fotoğraf Projesi derslerini veriyor.
İş yaşamını Arçelik A.Ş.’de sürdürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir