EFSAD’da 2 Nisan Cuma – Özlem Gün Bingöl

EFSAD ‘ ın 2 Nisan Cuma akşamı konuğu Özlem Gün Bingöl olacak.

Özlem Gün Bingöl; Heybeliada’da eski bir köşkü anlatan “Doğduğum Ev”, sosyal medya ve telefon bağımlılığına eleştirel yaklaşan “FOMO” ve Kız Kulesi’ni konu alan “Yalnız Kız” isimli sunumlarını bizlerle paylaşacak.

Çevrimiçi etkinliğimiz herkese açıktır. Tüm fotoğrafseverleri bekliyoruz.

Zoom Katılım Bilgileri:

2 Nisan 2021 Saat: 20:00

https://us02web.zoom.us/j/2619952626?pwd=dTIzcHdUeUw2anJZNG56OU1aLytoQT09

Meeting ID: 261 995 2626
Passcode: EFSAD-026

Not: Güvenlik gerekçeleriyle, sunum ve söyleşiye Zoom hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Anonim girişler kabul edilmeyecektir. 

 

Özlem Gün Bingöl Kimdir ?

İstanbul doğumlu, 1995 yılında çalışma hayatına bir reklam ajansında grafiker olarak başladı. Halen aynı ajansta fotoğraf ve sanat yönetmeni olarak görev yapıyor.

15 yıldır fotoğrafla ilgileniyor. İfsak ve Fotogen üyesi. Sille Sanat Sarayı’nın onursal üyesi. Fotoğrafla ilgili bir çok festivale katıldı, Türkiyenin çeşitli illerinde sunumlar yaptı. Karma sergilere ve İfsak bünyesinde yapılan projelere katıldı. 2014 yılında‘’İfsak Yılın Fotoğrafçısı’’ ödülünü aldı. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda bir çok ödüle layık bulundu. Afiap ünvanı var. 2017 yılında “Karma” isimli fotoğraf albümü basıldı. Yurdagül Özsavaşçı, Sille Sanat Sarayı, Baha Gelenbevi ve Sami Güner kupalarını aldı. İfsak’ın eğitim biriminde danışmanlık yapıyor. İfsak bünyesinde Yaratıcı Fotoğrafçılık üzerine uygulamalı ilk atölyesini yapan Bingöl, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Bilgisayarlı Grafik Tasarım dersleri de verdi.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Reha Bilir’le Fotoğraf Üzerine Söyleşi

EFSAD’ın 07 Ekim 2022 Cuma günü konuğu Reha Bilir olacak. Fotoğraf üzerine söyleşi niteliği taşıyan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir