EFSAD’da 2014 – 2015 Sezonu başlıyor…

Merhaba sevgili EFSAD’lılar,

Yaz döneminin ardından yeni bir sezona yine sizlerle birlikte merhaba diyeceğiz. EFSAD uzun süredir sürdürdüğü hazırlıklarını tamamladı ve 17 Ekim itibariye etkinliklerimiz başlıyor. 8 ay sürecek etkinlik planımızda yaklaşık 40 fotoğrafçı çalışmalarını Eskişehirli fotoğraf severlerle paylaşacak. Bunların yarısı aramızda yetişmiş EFSAD’lı fotoğrafçılar olacak. Ülkemizin çeşitli bölgelerinden çalışmalarıyla öne çıkmış sanatçıların ve ustalarımızın değişik alanlarında farklı ve başarılı çalışmalarını sizinle buluşturacağız. Fotoğraf gösterilerimiz iki yıldır olduğu gibi bu yılda Özdilek Sanat Merkezi’nde ve yine Cuma akşamları 19:00’da. Nisan ayının ilk haftasında ise 12. Eskişehir Fotoğraf Haftası’nı düzenleyeceğiz.

Yoğun ilgi gören fotoğraf gezilerimiz bu yıl yeni güzergahlara açılacak. Fotoğraf açısından güzel olanaklar sunan bölgeleri sizinle birlikte keşfedeceğiz.

Temel fotoğraf seminerlerimiz 14 Ekim itibariyle başlıyor. Derslerin içerikleri yeni teknoloji ve ihtiyaçlara göre geliştirildi. Bu yıl sadece hafta içi akşam seminerleriyle kalmayıp hafta sonu gelebilecek katılımcılar için ayrı gruplar da açacağız. Bunun yanında fotoğrafın özel alanları için atölyelerimiz olacak.

2015 yılında EFSAD yirminci yaşını kutlayacak. Yirminci yaşa özel etkinlikler ve bir katalog planlıyoruz.

Kısacası fotoğrafla dolu ve hepimizin gelişimine katkıda bulunacak bir yıl olması dileğiyle sizleri daha çok, daha sık aramızda görmek istiyoruz.

Detaylı bilgiyi 0 (222) 330 4777 nolu telefonumuzu arayarak edinebilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla,

EFSAD Yönetim Kurulu

2014-2015-5

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir