EFSAD’da 22 Mayıs Cuma – Fotoğraf Gösterisi – Esra YASAN – Dört Yıllık Bir Şey

22 Mayıs cuma günü fotoğraf etkinliğimizde EFSAD’lı fotoğrafçılardan Esra YASAN konuğumuz olacak. Eskişehir’in İnönü ilçesinde öğretmenlik yapmakta olan Esra YASAN 4 yıl boyunca okul ortamında fotoğrafladığı öğrencilerini, öğrencilerin keşfedilmeyen yüzlerini, görülmeyen heyecan ve duygularını hem öğretmen hem de fotoğrafçı gözüyle bizlerle paylaşacak ve belki de bizi çocukluk yıllarımıza, ilkokul çağımıza götürecek.
Gösteride bu şirin yüzlerin bazıları da aileleriyle birlikte konuğumuz olacak. Bu ilginç gösteriyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
22 Mayıs Cuma 19:00 Özdilek Sanat Merkezi
 Esra YASAN Kimdir?Atatürk üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2007 yılında Eskişehir’in Mihalıççık ilçesinde göreve başladı ve 3 yıl burada görev yaptıktan sonra 2010 yılında İnönü Sabri Kahvecioğlu İlkokuluna atandı ve hala burada sınıf öğretmeni olarak görev yapmakta.

Fotoğraf çekmeye öğretmenlik görevine başladıktan sonra başladı. Ders dışında, yapılan etkinliklerde ve okul ortamında öğrencilerinin fotoğraflarını çekti. Fotoğraf çekmeyi çok sevince fotoğraf eğitimi almaya karar verdi.2013 yılında EFSAD’da aldığı temel fotoğrafçılık seminerleriyle kendini geliştirdi.

Fotoğraf çekmenin yanında okullarda kendi öğrencileri ve diğer öğrencilerle kurduğu ekiplerle de halkoyunları eğitmenliğine yapmakta.
22052015-Esra Yasan Afis
4 (1) 5 (1)

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

One comment

  1. çok güzel öğretmenim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir