EFSAD’da Yeni Dönem Temel Fotoğrafçılık Semineri  22 ŞUBAT 2022 Salı akşamı başlıyor

EFSAD’da yeni dönem Temel Fotoğraf Seminerleri  22 Şubat 2022 Salı akşamı başlıyor. Salı ve Perşembe akşamları 19:00 / 21:00 saatleri arasında gerçekleştirilen 7 adet seminere ilave olarak iki Cumartesi sabahı dış çekim uygulaması yapılıyor. EFSAD’da gerçekleştirilen derslerde  pratik yapmaya  da önem veriliyor.

Başvuru ve kayıt için  Tel : 0 535 547 2786

Haftaiçi : 0 222 330 4777 (saat 14:00 -17:00 arası)

152. Dönem Temel Fotoğraf Semineri

Başlangıç Tarihi: 22 Şubat  2022/ Salı

Bitiş Tarihi: 17 Mart 2022/ Perşembe

Eğitimin detay planını görmek için tıklayınız.

EFSAD  ( Eskişehir Fotoğraf  Sanatı Derneği ) Fotoğraf alanında  ülkemizin en köklü derneklerinden biridir. 1995 Yılında kurulan derneğimiz 26. yaşını tamamladı.

Derneğimiz  seminerler, söyleşiler, fotoğraf gösterileri ve atölyeler aracılığıyla 26 yıldan bu yana  Eskişehir’ de binlerce kişiye ulaşarak fotoğraf sanatının öğrenilmesi ve yaygınlaştırılmasında önemli bir işlev görmüştür.

Yüz yüze seminerlerimize pandemi döneminde zorunlu olarak verdiğimiz aradan sonra fotoğraf sanatında üretenler ve üretmek isteyenler ile birlikte yine ve yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Dernek Girişinde Uygulanacak Tedbirler

Sağlık hepimiz için çok önemli. Bu nedenle derneğimizi alınan yasal önlemlere ve koruma tedbirlerine uygun olarak kullanmaya özen göstereceğiz.

Katılımcıların;  HES kodu  ve Covid19 aşılarını tamamlamış olmaları, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaları beklenmektedir. Göstereceğiniz hassasiyet  ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

İlginizi Çekebilir

Atölyeler Başlıyor

İleri fotoğraf tekniklerini öğrenmek ,fotoğraf konusunda kendini geliştirmek isteyenler için atölye eğitimlerine başlıyoruz. Kayıt ve ayrıntılı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir