EFSAD’da YENİ YÖNETİM

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) Genel Kurulu 12 Şubat 2014 tarihinde yapıldı. Genel kurulda, önümüzdeki 2 yılda görev yapacak olan yönetim ve denetim kurulu üyeleri oybirliği ile seçildi.

Kurulda, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Birol KAYRAK,  başkanlığı döneminde gerçekleştirdikleri etkinlikleri üyelerle paylaşarak, dönem yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm EFSAD’lılara teşekkür etti.  Daha sonra yönetim kurulunun faaliyet ve bütçe raporlarını üyelere sunmasının ardından raporlar oybirliği ile kabul edildi.

Yapılan oylama sonucunda Mehmet BAYSAN, Ümit ÖZCAN, Gökhan Deniz DİNÇER, İbrahim Can TEZOL ve Vural Ongun SAYIN oybirliği ile yeni yönetim kuruluna seçildiler. Yönetim Kurulu Yedek üyeleri ise Birol KAYRAK,  Sinan BAĞ, Yusuf  Serhat ÇATALORMAN,  Fatih Mehmet AYDIN ve  Alper MERANEZLİOĞLU olarak belirlendi. Genel kurul sonunda üyeler tarafından geçmiş dönemde yapılan başarılı çalışmalarından ve EFSAD’a katkılarından dolayı önceki yönetime de teşekkür edildi.

EFSAD

Genel kurulda söz alan üyeler, önceki yönetimin başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek, yeni yönetimin bunu daha iyi seviyelere çıkaracağına inançlarının tam olduğunu söylediler. EFSAD’ın düzenli olarak gerçekleştirdiği fotoğraf eğitim seminerleri, fotoğraf gösterileri ve söyleşileri, şehrimizin diğer kuruluşları ile olan ilişkileriyle Eskişehir halkına fotoğrafı öğretmeyi ve sevdirmeyi başardığını, her geçen gün artan katılımcı sayısının da bunun kanıtı olduğunu da ifade ettiler.

Genel kurulun ardından 17 Şubat 2014 tarihinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında ise EFSAD Yönetim Kurulu Başkanlığına Mehmet BAYSAN oybirliği ile seçildi. Yeni dönemde Ümit Özcan 2. Başkan,  Vural Ongun SAYIN sayman,  Gökhan Deniz DİNÇER ÜYE ve İbrahim Can TEZOL ise genel sekreterlik görevini yürütecek.

EFSAD’da yeni dönemin tüm dostlarımıza ve fotoğraf camiasına hayırlı olmasını diliyoruz.

 EFSAD Yeni Yönetim Kurulu

Mehmet BAYSAN                           Başkan

Ümit Özcan                                      2. Başkan

Vural Ongun SAYIN                        Sayman

İbrahim Can TEZOL                        Genel Sekreter

Gökhan Deniz  DİNÇER                  Üye

 Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Birol KAYRAK

Yusuf Serhat ÇATALORMAN

Sinan BAĞ

Fatih Mehmet AYDIN

Alper MERANEZLİOĞLU

EFSAD Yeni Denetim Kurulu

Burhan YÜZER, İlhan SÖZEN, Ramazan KOCA

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri

Mahmut Hakan ÜNAL, Emel DEMİR, Emre Özgün GÜNGÖR

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir