EFSAD’da Yeni Yönetim

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) 17.Olağan Genel Kurulu 17 Şubat 2016 tarihinde yapıldı. Doç.Dr. Feyyaz BODUR’un divan başkanlığında gerçekleştirilen genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurulları oybirliği ile seçildi.

Önceki yönetim kurulunun faaliyet ve bütçe raporlarını üyelere sunmasının ardından raporlar oybirliği ile kabul edildi. Önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BAYSAN, yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm EFSAD’lılara teşekkür etti. Başkanlığı dönemindeki gerçekleştirdikleri etkinlikleri ve ilkleri üyelerle paylaştı.

Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçimi için yapılan oylama sonucu Vural Ongun SAYIN, Gökhan Deniz DİNÇER, Fatih Mehmet AYDIN, Semra BAYAR ve Elif CANARSLAN oybirliği ile Yönetim Kurulu’na seçildi. Yedek Yönetim Kurulu üyeleri ise Mehmet BAYSAN, Sinan BAĞ, Şükran TATLIDİL, Utku ŞENOL ve Burhan YÜZER olarak belirlendi. Genel Kurul sonunda üyeler tarafından önceki dönemde yapılan başarılı çalışmalar ve EFSAD’a katkılarından dolayı önceki yönetim ve Mehmet BAYSAN’a teşekkür edildi.

Yeni Yönetim Kurulu, önümüzdeki iki yıllık sürenin bundan önceki dönemler de olduğu gibi derneğimizin amaçlarına uygun bir şekilde fotoğrafçılığın gelişmesine ve yaygınlaşmasının sağlandığı, fotoğrafçılara proje ve çalışmalarında destek olunduğu, bölgemizin tanıtımının sağlandığı; kısaca eğitim, gösteri, sergi, gezi ve diğer etkinlikler aracılığıyla fotoğraf ile dopdolu yıllar olacağı sözünü verdi. 17. Genel Kurul’da ayrıca yapılan oylama ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyona (TFSF) katılma kararı alındı. Seçim sonucunda Birol KAYRAK, Mehmet BAYSAN ve Vural Ongun SAYIN 2 yıl süre ile EFSAD’ın TFSF temsilcileri olmasına karar verildi.

22 Şubat 2016 tarihinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında ise EFSAD Başkanlığı’na Vural Ongun SAYIN oybirliği ile seçildi. Yeni dönemde Gökhan Deniz DİNÇER 2. Başkan, Fatih Mehmet AYDIN Sayman, Elif CANARSLAN Genel Sekreter ve Semra BAYAR Yönetim Kurulu Üyesi görevini yürütecek.

EFSAD’da yeni dönemin tüm dostlarımıza ve fotoğraf camiasına hayırlı olmasını ve güzellikler katmasını diliyoruz.

 EFSAD Yeni Yönetim Kurulu

Vural Ongun SAYIN                     Başkan

Gökhan Deniz DİNÇER               2. Başkan

Fatih Mehmet AYDIN                  Sayman

Elif CANARSLAN                          Genel Sekreter

Semra BAYAR                               Üye

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri

Mehmet BAYSAN

Sinan BAĞ

Şükran TATLIDİL

Utku ŞENOL

Burhan YÜZER

yyk_0008

Yeni Yönetim Kurulu: Soldan sağa: Sinan Bağ, Elif Canarslan, Fatih Mehmet Aydın, Utku Şenol, G. Deniz Dinçer, Semra Bayar, Vural Ongun Sayın (Başkan), Burhan Yüzer, Şükran Tatlıdil, Mehmet Baysan

EFSAD Denetim Kurulu

İlhan SÖZEN

Yılmaz BOLAT

Ramazan KOCA

Yedek Denetim Kurulu Üyeleri

Emel DEMİR

Serdar AKSOY

Alper MERANEZLİOĞLU

EFSAD TFSF Temsilcileri

Birol KAYRAK

Mehmet BAYSAN

Vural Ongun SAYIN

TFSF Yedek Temsilcileri

Gökhan Deniz DİNÇER

Şükran TATLIDİL

Elif CANARSLAN

yyk_0001

yyk_0003

yyk_0005

yyk_0006

yyk_0002

yyk_0007

yyk_0009

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

One comment

  1. Merhaba sevgili EFSAD,

    Yapılan Genel Kurul Toplantısında Yönetim, Denetim ve diğer temsilciliklere seçilen değerli EFSAD Üyelerini candan kutlarım.

    Bugüne kadar başarı ile devam eden EFSAD, seçilen yeni Yönetimi ile Eskişehir’i en güzel bir düzeyde Fotograf Sanatı dünyasında temsil edeceğine inancımı belirtir, hepinize sevgiler ve başarı dileklerimi sunarım.
    Fotograf Sanatçısı/ (Başbakan Bülent Ecevit’in Özel Kalem Müdürü)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir