EFSAD’da Yeni Yönetim

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin (EFSAD) Genel Kurulu 22 Şubat 2012 tarihinde yapıldı. Genel kurulda yeni yönetim ve denetim kurulları oybirliği ile seçildi. 

Yönetim kurulunun faaliyet ve bütçe raporlarını üyelere sunmasının ardından raporlar oybirliği ile kabul edildi. Önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanı Gülbin Özdamar Akarçay, önceki dönem yönetim kurulu üyelerine ve emeği geçen tüm EFSAD’lılara teşekkür etti. Başkanlığı dönemindeki gerçekleştirdikleri etkinlikleri ve ilkleri üyelerle paylaştı.

Yeni yönetim ve denetim kurulları seçimi için yapılan oylama sonucu Birol Kayrak, Ümit Özcan, Alper Meranezlioğlu, Vural Ongun Sayın ve Yusuf Serhat Çatalorman oybirliği ile yönetime seçildi. Yedek Yönetim Kurulu üyeleri ise Mehmet Baysan, Can Tezol, Sinan Bağ, Gökhan Deniz Dinçer ve Fatih Mehmet Aydın olarak belirlendi. Genel kurul sonunda üyeler tarafından önceki dönemde yapılan başarılı çalışmalar ve EFSAD’a katkılarından dolayı önceki yönetim ve Gülbin Özdamar Akarçay’a teşekkür edildi.

Genel kurula gelen üyeler, önceki yönetimin başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek, yeni yönetimin bunu daha iyi seviyelere çıkaracağına inançlarının tam olduğunu söylediler. EFSAD’ın düzenli olarak gerçekleştirdiği fotoğraf eğitim seminerleri, fotoğraf gösteri ve söyleşileri ile Eskişehir halkına fotoğrafı öğretmeyi ve sevdirmeyi başardığını, her geçen gün artan katılımcı sayısının da bunun kanıtı olduğunu ifade ettiler.

27 Şubat 2012 tarihinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında ise EFSAD başkanlığı’na Birol Kayrak oybirliği ile seçildi. Yeni dönemde Ümit Özcan 2. Başkan, Alper Meranezlioğlu sayman, Serhat Çatalorman üye, Vural Ongun Sayın ise genel sekreterlik görevini yürütecek.

EFSAD’da yeni dönemin tüm dostlarımıza ve fotoğraf camiasına hayırlı olmasını ve güzellikler katmasını diliyoruz.

 

Mehmet Baysan, Fatih Aydın, Alper Meranezlioğlu, Vural Sayın, Deniz Dinçer, Ümit Özcan, Birol Kayrak, Serhat Çatalorman, Sinan Bağ

Gülbin Özdamar Akarçay, Birol Kayrak

Olağan Genel Kurula katılan EFSAD üyelerinden bir grup

EFSAD Yeni Yönetim Kurulu

Birol Kayrak                                      Başkan

Ümit Özcan                                       2. Başkan

Alper Marenezlioğlu                          Sayman

Vural Ongun Sayın                            Genel Sekreter

Serhat Çatalorman                             Üye

 Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri

Mehmet Baysan

Can Tezol

Sinan Bağ

Fatih Mehmet Aydın

Gökhan Deniz Dinçer

EFSAD Yeni Denetim Kurulu

Yılmaz Bolat

Ayşegül Çıkıncı

Emel Demir

Yedek Denetim Kurulu Üyeleri

Hakan Ünal

Ramazan Koca

Emre Özgün Güngör

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir