Fotoğraf Dolu Günler Yaklaştı, Programınızı Ayarlayın

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) 2015-2016 sezonunu açıyor. 20 yıldır kentin kültür ve sanat yaşamına fotoğrafla değer katan derneğimiz  bu sezonda da zengin programla karşınıza çıkıyor.

Fotoğraf gösterilerimiz 16 Ekim Cuma itibariyle başlıyor. Gerek içimizden gerekse şehir dışından değerli dostlarımız ve ustalar çalışmalarını Eskişehirli fotoğraf severlerle paylaşacak. Söz aldığımız isimler Özkan Samioğlu, İlhan Sözen, Mustafa Eser, Ergun Karadağ, Ersin Alok, İbrahim Göksungur, Time Lapse grubu, Kadir İstifçi, İlyas Göçmen, Emre Koçak, Yunus Abdullah Tokgöz, Deniz Dinçer, Yılmaz Bolat, Esra-Vural Sayın, Davut Çankaya. Bu listeye yaklaşık 15 sanatçımız daha eklenecek. Fotoğraf gezilerimizin ortak gösterileri, seminer katılımcılarımızın proje gösterileri programımızı zenginleştirecek.

Fotoğraf gezilerimiz yeni arkadaşlarımızın usta EFSAD’lı fotoğrafçılarla pratik yapma şansını bulduğu sevilen etkinliklerimizden. Bu sezonda yine birbirinden ilginç bölgeleri fotoğraflayacağız. İlk gezimizi 4 Ekim Pazar günü Ağva’ya gerçekleştiriyoruz. Sonraki gezimiz Çanakkale’ye yapacağız. Ve daha nice günübirlik, konaklamalı gezilerimiz olacak.

Temel fotoğrafçılık seminerlerimizle aramıza yeni arkadaşlar katılıyor, çoğalıyoruz. 6 Ekim Salı itibariyle yeni dönemimiz başlıyor. Anadolu Üniversitesi’nden hocalarımız ve EFSAD’lı fotoğrafçılar tarafından verilen eğitimde teorinin yanında uygulamaya da önem veriliyor. Katılmak isteyen dostlarınıza bildirirseniz memnun oluruz.

EFSAD’ın 20. Yılı dolayısıyla çıkaracağımız albüm için fotoğraf talebinde bulunmuştuk, çağrımızı tekrar göndereceğiz. 15 Ekim tarihinde küratörlerimiz seçimi yapacak, bu tarihe kadar sizlerden fotoğraf bekliyoruz.

Tüm bunların yanında birlikte yapacağımız çekimlerimiz, atölyelerimiz ve paylaşımlarımız olacak. Detay bilgilendirmelerimizi e-mail, internet sitemiz, facebook ve twitter üzerinden yapıyor olacağız.

Bizi izlemeye devam edin, tüm etkinliklerimizde sizi aramızda görmek istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

EFSAD Yönetim Kurulu

yaz_bitti

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir