Fotoğraf dolu günler yaklaştı

Eminiz ki çoğunuz ayrı geçirdiğimiz yazı fotoğrafla doldurdunuz. Artık bunları paylaşma, birlikte üretme, fotoğraf kültürümüzü biraz daha geliştirme günlerimiz geldi. Ekim ayının başlangıcıyla yeni sezonumuzu açıyoruz. Size kısa bilgilendirmeler yapalım istedik.
– Her Cuma akşamı gerçekleştirdiğimiz fotoğraf gösterileri 4 Ekim akşamı ilk konuğumuz Emre İkizler’in sunum ve söyleşisiyle başlıyor. Bu yılda Özdilek Sanat Merkezi’nde sürecek olan bu etkinliklerimizde gerek içimizden gerekse ülkemizin tanınmış sanatçılarından değerli çalışmaları izleyeceğiz.
– Temel fotoğrafçılık seminerlerimiz 1 Ekim itibariyle başlayacak. Teorik ders ve çekim uygulamalarından oluşan seminerlerimizi Anadolu Üniversitesi ve EFSAD’lı hocalarımız gerçekleştiriyor.
– Yine fotoğraf gezilerimiz olacak. İlk gezimizi 5-6 Ekim tarihlerinde Amasra-Safranbolu’ya konaklamalı olarak gerçekleştireceğiz.
– Birlikte üreteceğimiz projeler, sergiler ve fotoğraf haftamız olacak. Birlikte bilgimizi, tecrübemizi artıracağız, çıtamızı daha yukarı çekeceğiz.
Programlarımızla ilgili detaylı bilgileri kısa zamanda sizlere ayrıca duyuracağız.
Hep birlikte güzel bir fotoğraf sezonu geçirmek dileğiyle tüm fotoğraf severleri EFSAD etkinliklerine bekliyoruz.
Sevgi ve Saygılarımızla,
EFSAD Yönetim Kurulu

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir