Fotoğraf Gezisi – Frig Vadisi – Afyonkarahisar Bölgesi

Bildiğiniz gibi EFSADFrigküm ve AFOD organizasyonunda 15 Nisan’da sona erecek olan yüksek ödüllü bir Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenlendi. Birincilik ödülünün 10 bin TL, ikincilik ödülünün 6 bin TL ve üçüncülük ödülünün 4 bin TL olduğu yarışmada 30 adet fotoğraf da sergileme için seçilecek.

Bu yarışmaya fotoğraf çekmek isteyenler için EFSAD olarak, hava koşullarının engellememesi durumunda 24 Şubat ve 24 Mart tarihlerinde Frig Vadisine  iki ayrı gezi düzenleyeceğimizi duyurmuştuk.

İlk gezimizi 24 Şubat Pazar günü Frig Vadisi Afyonkarahisar bölgesine düzenliyoruz. Gezi ücreti kişi başı 40 TL. Sabah 7:00’da EFSAD önünden hareket ediyoruz. Kırka’da kahvaltı için çorba ve çay molası veriyoruz (fiyata dahil). Daha sonra Ayazini’ne geçiyoruz. Öğleye kadar bu bölgeyi fotoğraflıyoruz. Öğle yemeği için yöre halkı gözleme vs. hazır edecek (kişi başı tahminen 5-7 TL) Sonraki planımız Döğer ve Emre Gölü. Emre gölünde gün batımını fotoğraflayıp dönüşe geçiyoruz. Tahminen 19:00 gibi Eskişehir’de oluyoruz.

Gideceğimiz bölgelerde yemek kısıtları nedeniyle kontenjanı bir otobüsle sınırlı tutmayı planlıyoruz. Bu nedenle gezi ücretini peşin ödeyenlere öncelik tanıyacağız. Önceki gezilere isim yazdırıp gelmeyen arkadaşlarımız ancak yer kalırsa kontenjana alınacaklar.

Geziye yazılmak için hafta içi 14:00 – 19:00 saatleri arasında EFSAD’a uğrayabilir ya da Cuma akşamı fotoğraf gösterisi öncesinde yazılabilirsiniz.

24 Mart tarihli gezimiz ise Frig Vadisi Kütahya bölgesine düzenlenecek. Bunun detaylı planını daha sonra bildireceğiz.

Siz dostlarımıza hem yarışmayı hatırlatır hem de bu güzel geziler için planınızı şimdiden yapmanızı tavsiye ederiz.

Yarışma şartnamesini ve detay bilgileri www.efsad.org.tr adresinde bulabilirsiniz.

Not : Hava şartları olumsuz olursa gezi ertelenebilir.

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …