31 Ocak Fotoğraf Gezisi – Mudurnu/Abant/Gölcük

Efsad olarak 2010 yılının ilk gezisini  Mudurnu, Abant gölü , Gölcük gölü istikametine gerçekleştiriyoruz. Bu gezimizi Geziye katılacak arkadaşlarımızın bazı avantajlardan yararlanması için  Total Tur işbirliği ile yapacağız. Kayıt işlemleri Total Tur acentası tarafından gerçekleştirilecektir.

img_4003s

Acenta önünde buluşma ve saat 06:00’da hareket ediyoruz.Araç içerisinde alacağımız lunch box kahvaltı eşliğinde  Mudurnuya doğru ilerliyoruz.Burada vereceğimiz serbest zamanımızın ardından ABANT GÖLÜ’NE doğru hareket ediyoruz.Biz burada mangal hazırlıklarımızı yaparken sizler ise göl etrafındaki eşsiz güzelliklerin tadını çıkartabilirsiniz. Daha sonra belirtmiş olduğumuz saatte öğle yemeğimiz için toplanıyoruz ve hep beraber keyifli bir yemeğin ardından GÖLCÜK KRATER GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Gölün muhteşem doğa güzellikleri ile dolu çevresini gezmek ve fotoğraf çekinmek  için serbest zaman veriyoruz.

Buradaki serbest zamanımızın ardından Eskişehir ‘e dönüş yolculuğumuz için toplanıyor, ve bir sonraki gezimizde buluşma  dilek ve temennisi ile acentamız önünde vedalaşıyoruz

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir