Fotoğraf Gezisi (Seyitgazi, Yazılıkaya, Kümbet) – 7 Nisan

Nisan ayının ilk fotoğraf gezisini Seyitgazi bölgesine yapıyoruz.

7 Nisan Pazar sabahı 8:00’da EFSAD önünden başlayacak gezide Seyitgazi’de kahvaltı molası veriyoruz. Seyit Battal Gazi türbesinin gezilmesinden sonra Yazılıkaya bölgesine geçiyoruz. Gezimizin sonrasında Kümbet ve yakın bölgedeki bazı Frig eserlerini fotoğraflayacağız. Gezi fiyatı kişi başı 35 TL. Bu fiyata kahvaltı dahil. Öğle yemeği için Yazılıkaya köylüleri yerel hamur işleri olan Hıçın hazırlayacaklar. Kahvaltılıklar ve ayranla sunulacak bu menüyü isteyenler 8 TL karşılığında alabilecekler. (Not: Bölgede başka yemek olanağı bulunmamaktadır, bu menüyü almayacakların hazırlıklı gelmesinde yarar vardır)

EFSAD ve Frigküm işbirliği ile düzenlenen toplam 21.500 TL ödüllü 3. Frig Vadileri Fotoğraf Yarışması için fotoğraf çekemedim diyenler için son hafta fırsatı. Bu bölgeleri görmek ve fotoğraflamak istiyorsanız güzel bir fırsat. EFSAD’lı usta fotoğrafçılar gezilerimizde yeni arkadaşlara kendilerini geliştirmeleri için destek olmaktadırlar, onlar için de güzel bir fırsat.

Geziye yazılmak için hafta içi 14:00 – 19:00 saatleri arasında EFSAD’a uğramanız ya da Cuma akşamı gösteri öncesinde yazılmanız gerekmektedir.

Hareket : 7 Nisan Pazar 8:00 EFSAD Önü

Dönüş : Tahminen 20:30

aaaa aaa a (1)Fotoğraflar: Battal Gazi BARLAS

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir