Fotoğraf Gösterisi – 28 Aralık – Tolga AKMEN

Merhabalar,

2012 yılının son fotoğraf etkinliğinde konuğumuz İngiltere’den geliyor. Lise yıllarında fotoğrafa EFSAD’da aldığı eğitimle başlayıp bu işi fazlaca seven ve yaşam biçimine dönüştürüp başarıyla sürdürmekte olan Tolga Akmen iki sunumuyla bizlerle olacak.

Tolga Akmen, halen London News Pictures ajansına basın fotoğrafçısı olarak çalışmakta ve Londra Sanat Universitesinde (University of the Arts London) Fotomuhabirliği üzerine lisans eğitimi almakta. Son 1,5 yıl içinde İngiliz ulusal gazeteleri the Guardian, the Times, the Telegraph, the Independent, Metro ve uluslararası yayınlardan The Wall Street Journal ve The Time’da bir çok fotoğrafı yayınlandı.

Tolga bizlere 2012 Londra Olimpiyatları etrafındaki haberlerin ve hazırlıkların konu aldığı bir gösteri ve Londra’nın yoğun haber gündeminden öne çıkan fotoğrafların olduğu bir başka gösteri sunacak.

DİKKAT !!!!!

– Bu haftaki gösterimizi EFSAD’da yapmıyoruz. Gösterimiz Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bundan sonra gösterilerimizin bir kısmını bu ortamda paylaşacağız.

– Karıştırmayın : Özdilek Sanat Merkezi, Özdilek AVM’de değil. Şehir merkezinde, Kanatlı AVM arka sokağında yer alıyor. (Eski MİT binası olarak da biliniyor)

–  Sanat merkezinin bahçesine girdiğinizde sağ taraftaki merdivenlerden üst kata çıkıyorsunuz.

Tüm fotoğraf severlerle yılın bu son gösterisinde görüşmek üzere…

Tarih : 28 Aralık 2012 19:15

Yer : Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi

2 © Licensed to London News Pictures. 05/06/2012. London, UK. The Royal Jubilee celebrations. Duke and Duchess of Cambridge riding along Whitehall as Great Britain is celebrating the 60th anniversary of the countries Monarch HRH Queen Elizabeth II accession to the throne this weekend. Photo credit : Tolga Akmen/LNP Bulgarian Prime Minister © licensed to London News Pictures. LONDON, UK  20/10/11. A group of Libyans and Egyptians celebrate in Edgware Road, London after reports of the death of Gadaffi in Libya. Photo credit: TOLGA AKMEN/LNP Olympics Projection 7

1

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …