Gösteri Sezonu 5 Ekim’de Başlıyor

EFSAD 2012-2013 gösteri sezonunu 5 Ekim Cuma akşamı başlatıyoruz. Bu sezon da fotoğraf sanatına katkıda bulunmuş bir çok tanınmış fotoğrafçı konuğumuz olacak. Şehrimizden ve derneğimiz çevresinden arkadaşlarımızın çalışmalarını da siz fotoğraf severlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Tabi ki sadece gösteriler olmayacak programımızda. Temel eğitimlerimiz yanında özel konularda düzenleyeceğimiz fotoğraf atölyeleri, fotoğraf gezileri, sergiler, sizlerle birlikte gerçekleştireceğimiz fotoğraf projeleri ve bir birinden değerli konuklarımızın katılacağı fotoğraf haftamız da olacak.

Ekim Ayında neler var gösteri programımızda. İlk sunumu 5 Ekim tarihinde önceki dönem EFSAD başkanlarından Alper Elitok yapacak. 12 Ekim’de “Fotoğraf” dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır ve Canon Görsel Akademi konuğumuz olacak. 19 Ekim’de ise EFK Başkanı Burhan Yüzer’in sunumunu izleyeceğiz.

Fotoğrafla dopdolu geçecek bu yeni sezonda tüm fotoğraf severleri EFSAD çatısı altında gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizde görmeyi arzu ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

EFSAD Yönetim Kurulu

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …