“HAYAT TEPEBAŞI’NDA” FOTOĞRAF YARIŞMASI

Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği I. Ulusal Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı. TFSF ( Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) onayladığı ve EFSAD (Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği) işbirliği ile düzenlenen yarışmaya son katılım tarihi 30 Ekim 2015.

Eskişehir’in gözde ilçesi durumunda olan Tepebaşı, son 20 yılda olağanüstü bir değişim içinde. Tepebaşı Belediyesi de fiziki şartları yaşanabilir hale getirmenin yanı sıra kent yaşamına, sosyal hayata, çevre ve yeşil enerjiye, akıllı kent uygulamalarına dair pek çok proje ile bu değişimin lokomotifi durumunda. Yurt içi ve dışı gezginlerin gözünde artık Tepebaşı, “Hayat Tepebaşı’nda!” sloganı ile anılıyor. Bu tespitten hareketle düzenlenen 1. Fotoğraf Yarışması’nın konusunu “Hayat Tepebaşı’nda” olarak belirlendi.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve şartname, Tepebaşı Belediyesi resmi web adresi www.tepebasi.bel.tr, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği internet sitesi www.efsad.org.tr ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu internet sitesi www.tfsf.org.tr adresinden edinilebilir.

tepebasi_afis2

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir