Melih SULAR – Ayasofya’nın Işıkları – Fotoğrafik Hikayeler – 13 Aralık

EFSAD’ın 13 Aralık tarihli konuğu Değirmendere Fotoğraf Sanatı Derneği (DFSD) kurucu üyesi Melih SULAR. Kendisini Uluslararası ve Ulusal Fotoğraf yarışmalarında ödül alan fotoğraflarının yanısıra kaleme aldığı fotoğraf yazılarından ve medyada yer bulan projelerinden tanıyoruz.
Tüm fotoğraf severleri Melih SULAR’ın özel izinle çekimlerini gerçekleştirebildiği “Ayasofya’nın Işıkları” ve yeni projeleriyle güncellediği “Fotoğrafik Hikayeler” adını verdiği fotoğraf gösterilerini izlemek ve fotoğraf üzerine sohbet etmek üzere 13 Aralık Cuma akşamı saat 19:00′da Özdilek Sanat Merkezi‘ne bekliyoruz.

Tüm fotoğraf severleri bu güzel etkinliği izlemeye davet ediyoruz.

13 Aralık Cuma 19:00

Özdilek Sanat Merkezi

Not: EFSAD Fotoğraf gösterileri herkese açık olup ücretsizdir.

 

Melih SULAR Kimdir?

1978 Kocaeli/Gölcük doğumlu olup, Değirmendere’de yaşamaktadır. Anadolu Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü mezunudur. Hayatının her kesiminde var olup, yaşam biçimine dönen fotoğraf ise baba mesleğidir.

Melih SULAR, Halen KASK (Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği), SSS (Sille Sanat Sarayı) ve DFSD (Değirmendere Fotoğraf Sanatı Derneği) kurucu üyesi olup. Uluslararası ve Ulusal Fotoğraf yarışmalarında bir çok ödül almıştır.

Melih SULAR’ın Halen NTVMSNBC’ye projeler, Photoline, Saydam ,Bohem, Kadraj dergilerine fotoğraf yazıları, Fotoritim, Karanlık Oda ve Anadolu Fotoğraf Dergisine ayrıca Fotoğraf üzerine makale/deneme ve hikayeleri yayımlanmaktadır.

afis1 afis2

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir