Melih SULAR – ZAMAN TÜNELİ FOTOĞRAFİK HİKAYELER – 11 Mayıs

EFSAD’ın 11 Mayıs tarihli konuğu  Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneğinden (KASK) Melih SULAR. Kendisini  Uluslararası ve Ulusal Fotoğraf yarışmalarında ödül alan fotoğraflarının yanısıra kaleme aldığı fotoğraf yazılarından tanıyoruz.

Tüm fotoğraf severleri Melih SULAR’ın “Zaman Tüneli” adını verdiği fotoğraf gösterisini izlemek ve fotoğraf üzerine sohbet etmek üzere 11 Mayıs Cuma akşamı saat 19:00’da EFSAD’a bekliyoruz.

Tüm gösteriler ücretsizdir. Katılım üyelik gerektirmemektedir.

Melih SULAR;

1978, Kocaeli/Gölcük doğumlu, evli ve bir çocuk babası olup halen Değirmendere’de yaşamaktadır.

Fotoğraf yaşantısına babasına ait fotoğraf stüdyosunda siyah beyaz vesikalıkları kurutma, kesme, numaralandırma ve zarflama işleriyle başladı. Hayatının her kesitinde uğraştığı fotoğrafa önceleri meslek gözüyle bakmasına karşın içinde var olduğuna inandığı sanat ve insanın yaşadığı yere olan saygısından dolayı Değirmendere’yi fotoğraflayarak arşivlemeye başladı.

1996 yılından sonra amatör olarak başladığı şiir merakı tutku haline geldikten kısa bir süre sonra iki binli yılların hemen başında yazdığı şiirlerin “fotoğraflarını çekebilir miyim ?” sorusuna cevap aramak için fotoğraf makinesini sanatsal anlamda kullanmaya başladı.

Melih SULAR, Halen KASK (Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği), Sille Sanat Sarayı üyesi olup. Uluslararası ve Ulusal Fotoğraf yarışmalarında bir çok ödül almıştır.

Halen Saydam,Dergisi, Anadolu Fotoğraf Dergisi, Fotopya İnternet Portalı ve BOHEM Dergisinde fotoğraf Hikayeleri yayımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …