Merter Oral’ı Anma Etkinlikleri Programı

 MERTER ORAL ’I ANMA ETKİNLİKLERİ 

Ülkemizde belgesel fotoğraf konusunda erken dönem akademik çalışmalarıyla bilinen kurucu üyemiz  MERTER ORAL 27 Nisan -1 Mayıs 2021 tarihleri arasında Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği ve  ESOGÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümünün birlikte düzenlemiş olduğu etkinlikler ile anılacak.

Alandan akademisyenlerin, arkadaşlarının ve öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşecek tematik oturumlar ve Merter Oral’ın gerçekleştirdiği belgesellerin gösterileceği sunumlar açılış konuşmaları ile  27 Nisan 2021  tarihinde başlayacak. EFSAD zoom platformu  ve EFSAD  youtube kanalından  canlı olarak izlenebilecek ilk oturum herkesin katılımına açık olarak gerçekleşecek.

Etkinliklerin 2. ve 3. oturum panelleri 28 – 29 Nisan tarihlerinde sadece panelistlerin katılımı ile  ESOGÜ Stf youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde etkinliklerin 4. 5. oturumları herkesin katılımına açık olarak  EFSAD zoom platformu  ve EFSAD youtube kanalından canlı olarak gerçekleşecek.

İzleyicilerin soru ve yorumlarıyla katkı verebilecekleri etkinliklere katılımınız için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir