Portfolyo: Erkan Balk

İlginizi Çekebilir

Portfolyo: Funda Can Çuvalcı

Portfolyo: Arınma Hangi coğrafyada hangi sosyal ve kültürel ortamda dünyaya gelmiş olursak olalım özde kendi …

9 comments

 1. mehmet öztürk

  Tebrikler……

 2. Deniz altının gizemli bir o kadar da renkli dünyası bizlerinde en az tanık olduğu bir dünya. Tebrikler . Emeğinize sağlık .

 3. Özgür Korkmazoğlu

  Fotoğrafın bu dalı ilgimi çekmiş olmakla birlikte, meşakkati ortada. Her biri ayrı güzel, ama ön cepheden bakan mürene bayıldım, harika… Eline sağlık… :)

 4. Semra Hocam, değerli yorumunuz için teşekkür ederim, malesef tahribatsız alanlarımız sualtında giderek azalıyor, bizler fotoğraflarımızla bu alanları koruma gayreti içindeyiz. Umarım doğamız bu denli güzel kalır.

 5. Okan Hocam, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Gizemli sularda çalışmalarımı hep ileriye taşıyarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.
  Sevgilerimle,

 6. Çiçek Hanım, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Umarım birgün sizleride sualtında kadrajımda olmanız dileği ile.

 7. Çiçek Kıral

  Sualtı hep gizemli bir dünya oldu benim için. Çocukluğumda hep sualtı araştırmacısı olmak isterdim. Almanya’da o yıllarda su altı belgesellerini kaçırmadan izlerdim. Fotoğraflarınız beni ı günlere götürdü. Çok başarılı bir çalışma olmuş. Asla durmayın ve gizem perdesini aralamaya sürdürün. Tebrikler.

 8. Fotoğrafçılığın bu dalının ne kadar zahmetli, zaman zaman tehlikeli ve masraflı olduğunu hep duydum. Bütün bu konularda fedakarlık yaparak su altı dünyasının göz alıcı ve heyecan verici renklerini, ögelerini bizler ile paylaştığınız için teşekkür ederim.

 9. İnsanın doğaya yaptığı tahribatın sonuçlarını yaşadığımız günlerde sualtında yaptığımız bu muhteşem gezinti bana umut etmenin güzelliğini hatırlattı. Tebrik ederim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir