Portfolyo: Sevindik Apaydın

Çanakkale doğumluyum.2005 yılından bu yana Eskişehir’de yaşıyorum. Gezmeyi yeni kültürler tanımayı ve etrafta olan biten olayları gözlemlemeyi seviyorum. 2015 yılına kadar sıradan bir fotoğraf makinesi taşıyıcısı gibi yaptığım an-mekan fotoğraflama işini Efsad’da temel eğitim alarak ve çeşitli kurslara katılarak daha profesyonel bir biçimde yapmaya başladım. Zaman geçtikçe sokaktaki dinamizm ve insan davranışları beni cezbetmeye başladı. O gün bugündür sokakta fotoğraf peşindeyim.

İlginizi Çekebilir

Portfolyo: Funda Can Çuvalcı

Portfolyo: Arınma Hangi coğrafyada hangi sosyal ve kültürel ortamda dünyaya gelmiş olursak olalım özde kendi …

8 comments

 1. Merhabalar; Gezdiğiniz sokaklardan bize güzel kareler yansıtmışsınız. Elinize sağlık. Devamını bekliyoruz.

 2. HilalKeskin Özay

  Fotoğraflarınız duyguyu ve insana dair o anı çok hoş yansıtıyor, sizinle aynı projede yer almış olmaktan dolayı da çok mutluyum. Devamını izlemeyi diliyorum, sevgilerimle

 3. Fotoğraflarınız duyguyu ve insana dair o anı çok hoş yansıtıyor, sizinle aynı projede yer almış olmaktan dolayı da çok mutluyum. Devamını izlemeyi diliyorum, sevgilerimle

 4. Elif CANARSLAN

  Sevindik bey,
  Covit -19 Sosyal izolasyon sürecinde evde kaldığımız bu süreçte, her biri o özlediğimiz sokakların kokusunu hissettiren çok güzel fotoğraflar.
  Emeğinize ve gözünüze sağlık..

 5. Özgür Korkmazoğlu

  Ağabeyim elinize, yüreğinize sağlık. Keyifle izledim, tebrikler…
  Selamlarımla…

 6. Sevindik Hocam, çok güzel fotoğraflar olmuş tebrikler…

 7. Çiçek Kıral

  Sokak fotoğraflarınız renkli, ilgi çekici ve dinamik. Daha çok çalışmanızı görebileceğimiz ve yine sokak ekibimizle birlikte çekimlere çıkabileceğimiz günlerin gelmesi umuduyla sizi tebrik ederim.

 8. Merhabalar Sevindik Hocam,
  Bu zor Covit -19 sosyal izolasyon günlerinde öncelikle sizlerin ön saflarda verdiğiniz mücadeleye şükranlarımı tarihe bir not olarak buraya da bırakmak istiyorum.

  Sokak,
  Akan zamana hızla ayak uydurmaya çalışan bizlerin oluşturduğu karmaşa.

  Bu karmaşa içinde, kurgusuz, doğal sürece algıda seçicilikle yaklaştığınız, bakmala görmek arasındaki farkı ortaya koyduğunuz, akan zamanı dondurduğunuz an karelerinizi büyük bir keyifle izledim, gören gözünüze ve emeğinize sağlık.

  Sağlıklı günlerde tekrar sokaklarda olabilmek dileğiyle, sevgi ve selamlarımla….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir