SONY Ürün Sunumu / İlkin KARACAN Fotoğraf Gösterimi

EFSAD, Eskişehirli fotoğrafçıları, fotoğraf alanında söz sahibi markalarla buluşturmaya devam ediyor. 27 Kasım Cuma akşamı misafirimiz SONY.
Özellikle aynasız makina ve lensler ile yüksek çözünürlüklü görüntüleme sistemlerinde söz sahibi olan SONY, bu yeni teknolojilerde ilk zamanlarda fotoğrafçılarda oluşan kararsızlıkları azaltma yolunda ciddi yol almış ve tüm profesyonel fotoğrafçı ve yönetmenlerin tercihi haline gelen bir marka olmuştur.Tepebaşı Özdilek Sanat Merkezi’nde saat 19:00’da başlayacak etkinliğimizde SONY, yeni ürünlerinin tanıtımı ile birlikte; 4K çözünürlük, 409.600 ISO, 5 yönlü sarsıntı önleyici sistem, yüksek dinamik aralık gibi tüm fotoğrafçıları cezbeden yeni teknolojileri de bizlerle paylaşacak.Ayrıca Sony ile birlikte düzenlediğimiz bu etkinliğimize Instagram takipçilerinin çok iyi tanıdığı (138.000 takipçi) İlkin Karacan fotoğraf sunumu ve söyleşisi ile katılacak.
Yönetmen, Fotoğrafçı, Sony Fotoğraf Elçisi gibi çok yönlü kişiliğe sahip İlkin Karacan, 2005 yılında Böcek Yapım’da başladığı yönetmenlik hayatında 100’ün üzerinde klip ve reklamın kurgu editörlüğüne imza attı. Şu anda birçok tv reklamı ve klibin yönetmenliğini yapan ve hedeflerinin arasında uzun metraj bir sinema filmi çekmek olan Karacan, yüksek ISO performansı sayesinde düşük ışıkta elde ettiği üstün kalite sebebiyle çekimlerde Sony Alpha 7S tercih ediyor.Tüm fotoğraf severleri etkinliğimize davet ediyoruz.Katılım için EFSAD üyesi olmanıza gerek yoktur, etkinlik ücretsizdir.

Tepebaşı Özdilek Sanat Merkezi 27 Kasım 2015 19:00

EFSAD POSTER

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir