Sultansazlığı Fotoğraf Gezisi (Foto Safari) – 30 Nisan

EFSAD olarak Fotoğraf Yarışmaları Gezilerimize,  29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Kayseri İl Orman ve Su Şube Müdürlüğü, Develi Belediye Başkanlığı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlenen “Sultansazlığı 9. Foto Safari Fotoğraf Yarışması” gezisi ile devam ediyoruz.

Foto Safari Fotoğraf Yarışması Şartnamesi için tıklayınız.

Gezi Programı:

30 Nisan saat 00:15’de (Cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece) buluşma noktası EFSAD olacaktır. Güzergâh üzerinde sabah kahvaltı molası verilerek 08:30 gibi Develi’ye ulaşılacaktır.

Cumartesi günü tam gün serbest olarak fotoğraf çekimi yapılacak olup, öğlen yemekleri düzenleme komitesi tarafından dağıtılan kumanyalar ile karşılanacaktır. Akşam yemeği serbest olarak alınacaktır, konaklama katılıma bağlı olarak Öğretmenevi ve/veya Belediye Konuk Evinde yapılacaktır.

Pazar sabahı saat 05:00’te düzenleme komitesi tarafından fayton gezisi düzenlenecektir. Katılmak isteyen konuklarımız saat 10:00’a kadar süren etkinliğe katılacaklardır. Yarışma saat 12:00’de sona ermektedir, katılımcıların fotoğraflarını düzenlemeleri ve teslimi için 15:00’e kadar zamanları olacaktır. 

Saat 15:00’de Eskişehir’e hareket edilecek, 24:00 gibi Eskişehir’de olunacaktır.

Gezimizin maliyeti 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı 150 TL olup, cumartesi sabah kahvaltısı, yol ve konaklama bedelleri dâhildir. Bunun dışında düzenleme komitesi tarafından karşılanmayan yemekler, müze, ören yeri giriş ücretleri ve kişisel harcamalar dâhil değildir.

Geziye katılmak isteyen siz dostlarımızın araçta yer sıkıntısı yaşamamaları için, yer durumu bilgisi için derneği arayarak ön rezervasyon yaptırması ve en geç 18.04.2016 saat 20:00’ye kadar katılım ücretini ödemeleri gerekmektedir.  (Belirtilen tarihten sonra veya araçta ücret ödenmesi kabul edilmemektedir.)

(Yarışmaya katılacak dostlarımızın yanlarında bilgisayar getirmeleri, fotoğraflarını işleme ve teslimi için önerilir. Yarışmaya katılım için şartnamede belirtilen ön kayıt ve kesin kayıt tarihlerine uyulması gerekmektedir.)

Saygılarımızla,

EFSAD Yönetimi Kurulu

 

IMG_0364

IMG_0366

Fotoğraflar: Güner YALVAÇ

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir