14 Haziran – Ramazan KOCA Fotoğraf Gösterisi

Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’nin 14 Haziran 2013 tarihli etkinliğinde Ramazan KOCA’nın çalışmaları yer alıyor. Halen Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı, Yunusemre Vergi Dairesinde Gelir Uzmanı olarak çalışmakta olan Ramazan KOCA’nın doğaya ait güzelliklerden oluşan manzara fotoğraf gösterisini izleyeceğiz. Ardından Portre fotoğraflarıyla insanların yaşantılarından kesitler sunup son olarak da makro fotoğraf gösterisini fotoğraf severlerle paylaşacak.

Tüm fotoğraf severleri bu güzel gösterileri izlemeye davet ediyoruz. EFSAD fotoğraf gösterileri tüm halkımıza açık ve ücretsizdir.

Ramazan KOCA

1963 yılında Bilecik – Söğütte doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesini bitirdi. 1981 yılında Eskişehir Güzel sanatlar müdürlüğünün düzenlediği kursla tanıştığı Fotoğraf Sanatı ile yıllardır ilgileniyordu. Fakat 2009 yılında EFSAD ile tanıştıktan sonra Fotoğrafa daha farklı bakmaya başladığını belirtiyor. Fotoğraf çektikçe kendisinin geliştiğini, dernekteki gösteriler sayesinde fotoğrafa farklı bakmayı öğrenerek, projeler üretmenin gerekliliğine inanarak çalışmalarını bu yönde sürdürdüğünü ifade ediyor.

1995 ten bu tarafa Farmasotik botanik ile ilgileniyor ve bu konuda halen devam eden araştırmaları bulunmaktadır.

Halen Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı, Yunusemre Vergi Dairesinde Gelir Uzmanı olarak çalışmaktadır.

14 Haziran Cuma günü 19: 15

Özdilek Sanat Merkezi

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir